Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy birjam ki ennyire egyedül?

Hogy birjam ki ennyire egyedül?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek a parommal akiben nagyot csalodtam sok ev utan hazudozik stb..nagyon tonkrevagyok lelkileg emiatt.arra jutottam mégha nehezen is hogy el kell hagynom mert ugy erzem nem birom elviselni a dolgait. Kulfoldon is csak miatta vagyok egyedul sosem élnék itt. A szakitas gondolatatol is rosszul vagyok, hogyan élem tul azt is. De még az is rossz hogy se csaladom otthon se barataim.egy baratnom volt otthonrol 15éve de szinte alig valaszol az uzeneteimre benne is csalodtam.nincs otthon lakasom hozza akartam menni egy idore amig otthon munkát talalok es ki tudok egy lakast berelni. Tudja hogy miben vagyok itt es azt kell ereznem hogy ennyit se akar segiteni ez is nagy csalodas nekem. Mas kapcsolatom meg tenyleg nincs mar ahonnan eljottem. De nagyon rossz erzes hogy mindenkibe csalodok.

2021. júl. 8. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem gondolkoztál, nem voltak B-terveid, így most a következményekkel találkoztál. A barátnődet nem ismerjük, lehet ő teljesen máshogy élte meg ezt a 15 évet. Például hogy jó ideje nem találkoztatok, valójában érdemi kapcsolatotok nem volt, a beszélgetéseitek csak arról szóltak amiről te akartad, lehet csak panaszkodtál neki vagy úgy érezte kihasználod, ahogy most is csak arra kellene, hogy nála lakj, míg egyenesbe jössz.


Ha nincs pénzed, akkor kicsit még gyűjts míg itthon ki tudsz venni legalább egy szobát, addig úgyis kellene agyalni azon, hogy mit akarsz csinálni miután hazajössz.

2021. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemcsak ugy tekintek a baratnomre hogy azert van ra most szuksegem hogy nala lakjak. Miota itt vagyok en kerestem mindig tobbet telefonon hogy fenntartsam a baratsagot ilyen messzirol.ha hazajartam is talalkoztam vele.nemcsak rolam szoltak a beszelgetesek.
2021. júl. 8. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Külföldön dolgozol és nincs megtakarításod?

Én ha már ott lennék kint biztos nem jönnék haza ha itthon amúgy sincs senkim. Mi ertelme lenne sokkal kevesebb fizetésért visszajönni egyedül lehetsz külföldön is.

2021. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyedül ki sem birnám itt.Csak a párom miatt vagyok itt.Az hogy valaki kulfoldon él nem azt jelenti hogy tele van penzzel,meg félre tud tenni.lehet jobban élni,de itt lehet több a fizetés de az albérlet árak is 2-3 szorosak.Nem Ausztriaban vagyok ingyen szállással meg hogy hetente hazajárjak.ugy könnyü
2021. júl. 11. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyere haza. Ott láthatólag csak szenvedsz.
2021. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!