Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy hónapja szakítottunk a...

Egy hónapja szakítottunk a barátommal. Miért érzem magam rosszul mindenért? Többi lent. 20L

Figyelt kérdés

Ő volt az első barátom. Azóta mióta nincs, minden tettem miatt frusztrálva érzem magam és azt hiszem, hogy hülyeségeket csinálok. Állandóan rá gondolok. Hogyan felejtsem el? Nem beszélünk.

Viszont hallottam, hogy már más lány felé érdeklődők. Nagyon rosszul érzem magam és össze vagyok zavarodva


2021. júl. 14. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen. Majd kihevered. Jó esetben hamarosan találsz egy másikat, méltóbbat. Állítólag ilyenkor a volt barát rossz tulajdonságait kell számba venni, úgy könnyebb túljutni rajta.
2021. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a magány okozta stressz olyan, mint ha napi 15 szál cigit szívnál, nekem 2 éve lett vége egy kapcsolatomnak, 1 év után mikor újra próbáűlkozni akartam nála kiderült, hogy hamarosan megházasodik :D stressz miatt mindenféle betegség kijött rajtam, persze a depresszió már tök alap...ne csússz bele, ne legyél egyedül, menj a barátokkal minél többet bulizni vagy bárhova és el fog múlni
2021. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Sajnos ez ilyen... Próbálj meg valami hobbit találni, legyél közösségben, próbálj meg nem rá gondolni (legalább is próbálj meg nem csak rá)


Az idő segít, és egyszer majd azt veszed észre, hogy már nem jut eszedbe. Ez viszont nem tudni mennyi idő lesz, akár hónapok is. Amit tudok még tanácsolni, hogy ne kezdj el még ismerkedni, foglalkozz magaddal, próbáld meg megszeretni magad, törekedj a kiegyensúlyozottságra.

2021. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokszor, úgy felhívnám. De az agyam mindig lebeszél róla, hogy nem szabad. Ha hiányoznék valóban, akkor ő is hívna.
2021. júl. 14. 21:14
 5/5 anonim válasza:

Jól teszi az agyad... ha akarna, akkor tényleg felhívna


De ne ezen gondolkozz, mert ha leragadsz itt, akkor nem fogsz egyhamar továbblépni! Szerintem foglald el magad valamivel, amivel jól el tudod ütni az időt. Ha nem juttatod TUDATOSAN eszedbe, akkor sokkal könnyebb lesz neked, hidd el.

2021. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!