Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Felesleges embernek érzem...

Felesleges embernek érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak dolgozni járok? Nincsenek barátaim. Semmi szociális életem nincsen.Barátnőm már biztos nem lesz. Nem tudom meg adni egy nőnek amire szüksége van.Egyre jóban úgy érzem felesleges ember vagyok. Fel se tünne senkinek ha nem lennék. Az a baj nagyon önbizalom hiányos vagyok.Szakemberhez nem szívesen mennék,sokat nem segítene csak a pénzre hajt. 32f
2021. júl. 15. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Ismerősöm úgy gondolta, felesleges ember, nem hiányozna senkinek.

Megtette.

Sikerült neki.

A búcsúztatóján nagy tömeg gyűlt össze. Azóta is emlegetik, pedig már tizenéve.

2021. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Irány a pszihiátriai gondozó. Ott mindent őszintén elmondani.Megállapítják, hogy mi a bajod. Nálam ez segített.Bízz a szakemberekben !
2021. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológus/pszichiáter NEM a pénzre hajt! Rengetegen azért csinálják, hogy segítsenek másokon. A szakemberekben bízhatsz, nekik őszintén elmondhatsz mindent, az köztetek marad.


Egyébként mire gondolsz, hogy mi kell a nőknek? Egy normális nő nem kér sok dolgot, nem 200.000Ft os ruhára vágyunk, hanem arra hogy szeressenek, tiszteljenek és őszinték legyenek velünk. Ha ezek benned megvannak, hidd el, van remény kapcsolatra, csak legyél kicsit nyitottabb. A nők szeretik a magabiztos férfiakat, ezért is nem kell félni.


Tűzz ki egy célt, amit el akarsz érni, és azért dolgozz meg. Ha sikerül, az hatalmas löketet fog adni.


Csak bízz magadban :)

2021. júl. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a pénzre hajt, csak tolja a süket dumát és hogy minél gyakrabban találkozzatok! Ha jó szakember, akkor mond is valami érdemlegeset! Az meg kifejezetten előnyös, ha nem töm tele gyógyszerrel! Én is megjártam a hadak útját! Olyan célokba kell fektetni, amikben hiszel, amik örömet okoznak! Ha jön valaki, azt pedig elfogadod. Ha szerencséd van, jól alakul a kapcsolatod.
2021. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!