Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyre jobban utálok élni! Már...

Egyre jobban utálok élni! Már nagyon elegem van a magányból? Felesleges embernek érzem magam. Mit tegyek ha egyre boldogtalanabb vagyok? 27f

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Fejleszd magad, barátkozz, ismerkedj, vagy pedig nyafogj a neten.
2016. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Barátkozás,ismerkedés nem megy nekem.
2016. szept. 26. 20:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor csak a második lehetőség marad. Vagy mégiscsak befejezheted a nyavajgást és elkezdhetsz élni
2016. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Parasztnak lövése nincs a világról. A manletizmus nem halálos ítélet, az ideírók többségének ezerszer komolyabb problémai vannak, így nyilván nem értheti meg a helyzetüket.


Célszerű ignorálni az ilyen tudatlan, naiv embereket.

2016. szept. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4#

Semmit nem tudsz az én problémáimról. Azt gondolod, hogy ha nem picsogok, mint egy kislány akkor nincs és nem is volt semmi bajom. Na mindegy, ne figyelj a hozzám hasonló emberekre ülj az önsajnálatban és éld tovább a szomorú, magányos kis életed.

A manletizmusra meg még a google sem ad ki semmit. Alkottál egy új szót, hogy okosabbnak tűnj?

2016. szept. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit találtam ki?


[link]


[link]


[link]

2016. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan szó, hogy manletizmus. Te magyarítottál valamit kényed-kedved szerint, aztán létező szóként használod.
2016. szept. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves Paraszt, én vagyok a 9#

Ezeket a vitáidat röhögtem például végig.

Sajnos nem működik a tanácsadásod, mert neked saját magaddal van bajod. És akinek seját magával van baja, annak mindenkivel baja van.

Azért idegeskedsz és kötözködsz annyit.

Csak saját magaddal legyél jól és akkor mindenki másnak segítségére leszel, anélkül, hogy bármit is tennél.

És én itt kiszálltam, minden jót.

2016. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2016. szept. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megkaptam az üzenetet. Ott biztos vagyok benne, hogy szerveznek programokat, próbálj meg elmenni valamelyikre.
2016. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!