Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó ötlet odamenni egy lányhoz...

Jó ötlet odamenni egy lányhoz úgy,mintha összetéveszteném egy hírességgel és autogramot kérek tőle?

Figyelt kérdés
Hazafelé a villamosmegállóban láttam egy szőke lányt,azt hittem hogy a Stollár Fanni az,de megnéztem jobban és nem ő volt csak hasonlított rá.Ha legközelebb látnám,odamehetek hozzá mintha nem tudnám hogy ő nem a Fanni?Lehet hogy még örülne is neki,hogy összetévesztem Stollár Fannival,a csinos teniszezőnővel?

2021. júl. 20. 18:09
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Odamennék hozzá hogy Szia Fanni nagy kedvencem vagy,szeretem a teniszt,kérhetek tőled egy autogramot?Aztán ő mondaná hogy nem a Fanni vagyok,de egy beszélgetés már elindulhatna:)
2021. júl. 20. 18:11
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ hogy adod elő és mennyire vagy "nyerő" pasi. Bár ha tippelni kellene akkor 99,9% hogy nem fog bejönni, mert ebből még nem indul el a beszélgetés.


És nyilván nem ugyanaz a reakció, ha odamegy egy jólöltözött, sportos, modellarcú férfi akin látszik, hogy érzi a nők nyelvét esetleg látszik rajta, hogy egy b..szógép.


Vagy a sarki kocsmából kilépve odamegy a kopaszodó túlsúlyos Józsi a sörhasával, tokájával, húzentrógeres nadrágban elővillantva azt a pár szem sárga fogát.

2021. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
2 miért ne indulhatna el?Ő mondaná hogy nem a Fanni,én meg mondanám hogy pedig nagyon hasonlítasz rá nem sportolsz te is véletlenül?Gyakran össze szoktak téveszteni a gyönyörű teniszező hölggyel?És már beszélgetünk is🙂
2021. júl. 20. 18:23
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Velem volt hasonló, rövid úton menekülőre fogtam.


Nekem ijesztő az ilyen tolakodás.

2021. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
4 és Te melyik hírességre hasonlítasz?Melyik közszereplőre?
2021. júl. 20. 18:35
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok.


Sokak szerint Csobot Adélra, vele is kevertek össze, bár nekem más színű a szemem, meg a frizurám is, meg alacsonyabb is vagyok:-D

2021. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
6-os akkor Te szép vagy,az Adél is egy szép csaj:)
2021. júl. 20. 18:43
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó nagy pofon lesz az eredménye. Hidd el vannak vagányabb csajok mint kislányos papucs palik akik próbálkoznak
2021. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

A beszélgetés egy kétirányú dolog.


Amit gondolok:


Nagyon mesterkélt az egész. 90% hogy azonnal levágná, hogy nem azért mentél oda, mert bárkivel össze tévesztetted. Onnantól, hogy még firtatod is, hogy "pedig úgy nézel ki" még inkább csak kellemetlen lenne az egész helyzet.


Az is számít, hogy alapból komfortzónán kívül "támadsz". Az utcán az emberek nem szeretik az ilyen hirtelen helyzeteket, bezárkóznak, igyekeznek dolgukra.


Én még ismerősökkel össze futva is úgy vagyok, hogy "jól van hagyjál már". Nyilván nem mondom ki, de igyekszem lerázni, nem hogy egy vadidegent.


Én bárhol jövök-megyek éppen, akkor igyekszem mihamarabb oda jutni és minél kevesebb interakcióba kerülni ismeretlenekkel.


Vagy például az sem biztos, hogy tudja ki az a Stollár Fanni. Én sem tudtam megmondom őszintén, lehet ez az én szegénységi bizonyítványom. Onnantól megint kellemetlen.


Vagy én speciel marhára rühellem ha másokhoz hasonlítgatnak. Én én vagyok, ne hasonlítgasson senki senkihez.

2021. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
9 manapság mindenkinek van már okostelefonja.Igaz,a Fanni nem celeb,vele nem foglalkoznak annyit,mint mondjuk Dér Henivel vagy Rubint Rékával.
2021. júl. 20. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!