Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tinder vagy személyes ismerked...

Tinder vagy személyes ismerkedés?Melyik a hatásosabb?

Figyelt kérdés
Gondolok egyet és holnap éjfélkor elkezdek csajozni.Regisztrálok a Tinderre,ezzel párhuzamosan pedig elkezdek személyesen ismerkedni lányokkal,munkahelyen,buszon,utcán,plázában,boltban mindenhol.Hol lesz előbb sikerem?Hol fog sikerülni előbb?A Tinderen?Vagy a plázában,tehát személyesen?Vagy egyik sem fog bejönni,nő nélkül maradok így is úgy is?

2021. júl. 20. 21:17
A kérdező szavazást indított:
Tinderen nagyobb az esély becsajozni mint személyesen
Személyesen előbb sikerül valami mint a Tinderen
Ugyanakkor fog összejönni mindkettőn
Személyesen se fog összejönni és Tinderen se
Pszichológushoz kell fordulni az talán segít
30 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Kedves szavazó és a pszichológus hogy fog segíteni rajtam?Hogy tud segíteni ezen a problémán?
2021. júl. 20. 21:21
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyban függ attól, hogy hol milyen lányokat fogsz majd ki, valamint hogy élőben, vagy online kommunikálsz jobban/megnyerőbben. Szóval senki se fogja tudni megjósolni, hogy neked pont hol lesz nagyobb sikered, vagy hogy lesz-e egyáltalán.
2021. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Én azt látom, hogy manapság Tinderen és társain maximum akkor van esélyed ha megnyerő külsőd van. Sehogy máshogy.


Én még a chat.hu éshasonlókba születtem bele és azt látom, teljesen húspiaccá változott az ismerkedés online térben. Régen is az volt, de messze nem ennyire.


Régen chat oldalakon lányok írtak rám! azzal az okkal, hogy normális a nick nevem. Később már nekem kellett rájuk, de csomó csajt megismertem, 2 barátnőm is lett, csinos, jó csajok.


Aztán úgy lekezdett ez elmaradozni, áttértem a Badoo-ra. Eleinte még csak-csak írtak, aztán úgy ott is egyre kevésbé.


Elmúlt években meg konkrétan semmi, maximum tényleg borzasztó csúnyák. Ismerőseim is ezen panaszkodnak.


Szóval eljutottam oda, hogy élőben ismerkedem a hobbimon keresztül több kevesebb sikerrel. Mondjuk úgy, hogy több esélyem van élőben ahol emberszámba vesznek, mint online ahol csak egy újabb fazon vagyok akit balra húznak.

2021. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem jobb élőben ismerkedni, de online nagyobb az esély. Csak sokszor a minőség rovására (nem feltétlenül a felhozatal minőségére gondolok, hanem a kialakuló kapcsolat/első benyomás stb).

Élőben van varázsa, online pedig azért könnyebb, mert aki ott van, az ezért van ott.

Egyébként nagy tapasztalatom nincs, én elvből nem ismerkedek online. (Igen, lány vagyok)

2021. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
A személyes ismerkedés akkor hatásos, ha baráti körben vagy bármi olyan helyen ismerkedsz, ahol az emberek beszélgetnek egymással (tanfolyam, nyelvklub, akármi). A „buszon/plázában odamegy a random ember a kínjával” nem valami vonzó.
2021. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Ha ennyire problémázol, akkor sehogy sem fog sikerülni.Légy lazább járj szórakozóhelyekre, társaságba és legyél kezdeményezőbb. Igaz, a mai lányokat nem kell félteni, igen gyakran ők kezdeményeznek.
2021. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


A "járj társaságba" tanács nem túl hasznos, elvégre az ember pont azért akar ismerkedni -barátkozni, vagy párkapcsolat céljából- mert magányos.



Amúgy meg Tinderen nem sok esélyed van, ha nem vagy tényleg nagyon jóképű.


Nekem tavaly fél év alatt lett 20-30 matchem, de a fele vissza sem írt, harmada csak tévesen húzott jobbra, a többi meg egyszavas válaszokat írt/leválasztott közben.


Azóta párszor újra próbálkoztam az online társkeresőkkel, mostmár jobbra sem húz senki. Pedig nem lettem rondább, mondjuk nehéz is lenne 😅


Nyilván a személyes ismerkedés lenne ideális, ha van pár haverod, akkor menj el velük együtt bulizni/bálba/túrázni/nyaralni/akár csak valahová bandázni.


Ha ugyanúgy nincs semmi kapcsolati tőkéd, mint nekem, akkor gáz van. Néztem ismerkedős esteket (társas randi, társasjátékok, alternatív randik, mittudomén), illetve szervezett, ismerkedős túrákat, de eléggé tartok tőle, hogy ezeknek mind virsliparti lesz a vége.


Facebookos túrás társkeresőkön ők többször láttam, hogy a fiú létszám egy adott szervezett túrára szinte azonnal betelt, utána meg már korlátozni kellett a létszámot, hogy a kolbászfesztivál esélyét csökkentsék.


Néha úgy tűnik, mintha a "piacképes", fiatal lányok mind foglaltak lennének. Táncházban gondolkodom még, de félek, hogy egy hosszabb tánc után kiugrana a bokám (laza az ínszalagom), az meg nem lenne kellemes. Szalagavatón néptáncoltam, kínkeservesek voltak a táncórák is, és maga a szalagavatós tánc is.


Eltértem a témától.


Nem vagyok lány, de ha szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan.

2021. júl. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Az a helyzet, hogy ha semmilyen társas kapcsolata nincs, akkor előbb barátokat kell szereznie, mert ha párkapcsolatot szerez, akkor tőle fogja elvárni minden szociális igénye kielégítését, és egy kapcsolatban ez fullasztó. Arról nem is beszélve, hogy a baráti kör önbizalmat ad, és az vonzóbbá teszi egy potenciális partner szemében is.
2021. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Csak a barátokat meg is kell ám tartani!


Ha a párodnak elhidegül a viszonya a barátaival, kidobod? Remélem nem.


Szerintem nyugodtan ismerkedjen párkapcsolati célból is, ha MB1-es pasi lenne, úgyis elkelt volna, viszont egy hasonlóan magányos, nem feltétlenül modell kinézetű, aranyos lánnyal simán lehet egy működő párkapcsolata.


#7

2021. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

Tinderen csak a külső számít, semmi más. A lányok 90%-a nem ír vissza, még ha össze is jön egy match.

Személyenen meg lehetetlen ismerkedni, mert nincs olyan szituáció. Villamoson meg az utcán szólítsak meg random lányokat és hívjam randira? Vagy zaklatónak néznének vagy kinevetnének.

2021. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!