Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha sokáig egyedül leszek nem...

Ha sokáig egyedül leszek nem fog érdekelni semmi?Elveszítem az érdeklődést?

Figyelt kérdés
Nem fog érdekelni sem a munkám,sem az milyen idő lesz holnap,sem a tanulás,sem a nők,semmi?Vagy pont ellenkezőleg?Egy magányos embert éppen hogy sok dolog érdekel,hogy ne legyen ideje a magányával foglalkozni?

2021. júl. 20. 21:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre elvagyok egyedül,de ez változhat.Ahogy az időjárás is mindig változik,nincs olyan hogy mindig süt a nap.Legalábbis itt Magyarországon nincs.
2021. júl. 20. 21:36
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Az egyik évek óta egyedül élő barátnőm az egyik legsokoldalúbb ember akit ismerek, nyelveket tanul, utazik, továbbképzi magát, saját vállakozást tesztel, sokat túrázik. Ezt embere válogatja.


Lehet, hogy te olyan leszel mint a régi főbérlőm, ült a tévé előtt folyton, egyedül, egyre hülyébb lett évről évre, bagózott, hájasodott, ette a sok szart.

2021. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 én nem az a típus vagyok aki elhagyja magát,de nem vagyok biztos benne hogy egyszer nem pont az ellenkezője leszek,mint ami most vagyok.Az ember változhat.
2021. júl. 20. 21:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a karantén óta teljesen izolált lettem, azelőtt se voltak mondjuk nagyon barátaim. Semmi sem érdekel jó ideje őszintén, szóval tényleg embere válogatja.
2021. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Most mit vársz? Vegyem elő a kristálygömböt, hogy random anon az internetről pörköltszaftos trikóban fog e a tévé előtt heverészni a saját ganajában mostantól három év múlva? Ez csak rajtad múlik.


Az nyilván segít ha tudatosan élsz. A fentebb emlitett barátnőm például nagy naplóíró, vezeti a kiadásait bevételeit, megtakarítást épít, szeret olvasni, stb.

2021. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5 olyankor amikor az ember egyedül lesz valamilyen okból,nem kezd automatikusan lefelé csúszni a lejtőn?Lehet hogy én is elindultam lefelé a lejtőn,csak mivel nagyon lassan csúszok még nem vettem észre belőle semmit?
2021. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem érzékelem hogy lefelé csúsznék bár attól még nincs kizárva.
2021. júl. 20. 22:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ment a zöld:)
2021. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami engem illet, hagytam elhalni az emberi kapcsolataimat (részben tudatosan), és most úgy érzem, nagyon nehéz lesz/lehetne felépíteni - mert kezdenek hiányozni. (Azért is írkálok ide...) Még gátlásosabb lettem (bár mindig is az voltam), talán társas készségeim is sorvadtak.


Nem tudom, miért akarsz(?) egyedül lenni, de ha nincs rá jó okod, akkor nem javaslom hosszú távon. Bár, mint írták, az adott illetőn is múlik, mi lesz vele hosszú távon.

2021. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én elég magányos vagyok egy ideje, azt vettem észre magamon, hogy az utóbbi időben nem sok dolog kötött már le, szinte az összes napomat az interneten töltöttem vagy sorozatokat néztem. A régi hobbijaimat teljesen elhanyagoltam. Persze vannak barátaim akikkel találkozgattam/találkozgatok néha-néha, de a karantén alatt ráébredtem, hogy nem igazán számíthatok rájuk.

Most egy ideje, nagyjából a nyár kezdete óta talán egy fokkal jobb lett a helyzet, persze azóta semmi változás nem történt a kapcsolataimat illetően, de voltam táborokban, amik alatt újra elkezdtem űzni 1-1 hobbim, és találtam egy újat is, meg például nyaralás alatt jobban éreztem magam, megjött a kedvem sok mindenhez. Aztán abból az álomvilágból is kiléptem amint hazaértünk(: Szóval még mindig magányos vagyok, és nagyon szeretnék már új embereket megismerni, csak nincs nagyon lehetőségem.

2021. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!