Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok. Mit tegyek?

Magányos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szociális fóbiám és depresszióm van, járok terápiára, de eddig még nem nagyon javult a helyzetem. Az a legnagyobb problémám, hogy egyszerűen nem megy az ismerkedés, a csajozás, hiányzik, hogy nincsenek barátaim, barátnőm, lassan 25 vagyok és még mindig szűz vagyok. Tudnátok adni tanácsokat, hogy hogyan másszak ki ebből a helyzetből?

2021. júl. 21. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a helyzetem nekem is, csak én nő vagyok, ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan.
2021. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Menj qvazni hogy ne legyél szuz
2021. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És attól jobban fog menni a csajozás szerinted?
2021. júl. 21. 19:59
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Gondolkozz a problémán.


MIÉRT nem megy az ismerkedés, a csajozás? HOL akad el a folyamat? MI az a gondolat, ami megállítja a folyamatot?

2021. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha szarul nézel ki akkor nem
2021. júl. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem érdemes sokat gondolkodni ezen, kinézet és pénz kérdése az egész.

Én egy ronda kopaszodó pocakos huszonéves vagyok, plusz még egy albérletre sincs pénzem. Nyiván rám sem néznek a lányok.

2021. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Pont hogy érdemes gondolkozni, és ha rájöttél az okokra, az már fél siker.


Például a kinézeten és a pénztelenségen is lehet változtatni.

2021. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

#4


Ha nem néz ki jól és/vagy nincs meg a szikra, akkor gondolkodhat, úgysem lesz barátnője.


Nem véletlen írtam és/vagy-ot, mert olyan férfiakat is láttam, akik vonzották a nőket, hiába nem néztek ki a legjobban.


Illetve én a gimibe ismertem egy -tényleg- elég nyomi gyereket, aki még csak nem is nézett ki jól, nem volt jó dumája, de tapadtak rá a csajok.


A kérdezőnek simán "csak" nincsen szexuális vonzereje. Ha leküzdené a lelki gondjait, gátlásait, akkor sem lesz. Tapasztalat.


3 éve járok pszichológushoz. Jobban érzem magam, de a lányoknál sikeresebb nem lettem.


21F

2021. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!