Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tovább a mélypontról?

Hogyan tovább a mélypontról?

Figyelt kérdés

Több kérdezőt is vígasztaltam már, de most én vagyok padlón.

Munka, magánélet, egészség egyszerre krach. És a legrosszabb hogy minden kitörési kisérletem kudarc.

Nincsenek igazi barataim akikre számíthatnék is.

Nem akarok öngyilkos lenni. De nagyon belefáradtam.

Mondanatok valamit amitől könnyebb lesz holnap?


2021. júl. 21. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj bátran, ha gondolod, szívesen beszélgetek veled, tudom miről beszélsz.
2021. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
120 éven belül az összes most élő ember (kb 7.8 milliárd) halott lesz, beleértve engem, téged, de még a ma született csecsemőket is. Az élet rövid, halott még nagyon sokat lehetsz, szóval ne szomorkodással töltsd a kevéske idődet. Lélegezz, a többi majd lesz vhogy.
2021. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A mélypont azért jó, mert el tudsz rugaszkodni a talajról fölfelé :) Gondolj vissza pár évvel korábbról egy olyan időszakodra vagy olyan területére az életednek, amikor nem mentek jól a dolgok. Aztán gondolj vissza egy olyanra, amikor pedig igen! Mind a kettő átmeneti időszak volt csak vagy hosszabb, rövidebb. Nem tudhatjuk mit hoz a jövő, a jó dolgok is benne vannak a pakliban, focinyelven: a labda gömbölyű :)
2021. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, lehet hogy a ma született csecsemők már 150 évig élnek
2021. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pihenj egy kicsit. Sok probléma került eléd hirtelen, de majd egyenként megoldod. Ebben a hangulatban kilátástalannak tűnhet, és a megoldási kísérletek is eredendően kudarcra lehetnek ítélve, mintegy tudat alatt.


Tarts egy kis szünetet. Utána erőt nyersz és megoldod a bajokat, egyenként.

2021. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor jó lehet egy motiváló zene a továbblépéshez:

https://www.youtube.com/watch?v=c0XWqJoytyg

2021. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Mindenkinek ment a zöld.

Közben átjött egyik tesóm. Nem vagyunk túl jóban de most jot beszéltünk, nem a problémakról, hanem csak úgy a vilag dolgairól... ő is segített meg ti is. Köszönöm!

2021. júl. 21. 22:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülök neki, hogy segített a tesód, és a többi válaszoló:) Néha a segítség pont a legváratlanabb pillanatokban jön, és a legváratlanabb emberektől.


Kicsit későn írok, de szerintem is az a legjobb megoldás, ha kicsit lassítasz, és egyesével, nyugodtan veszed az akadályokat. Keresd meg azt, ami a legjobban feltölt téged, és próbáld beleiktatni a napirendedbe.

Nekem ilyenkor az segít, hogy szünetet tartok, és/vagy elterelem a gondolatom a sok negatívról és elfoglalom/lefoglalom magam.


Remélem sokkal jobb napod lesz holnap, és a kedved is jobb lesz:)

2021. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!