Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha összejöttem volna egy...

Ha összejöttem volna egy nővel,lehet hogy egészségesen éltem volna és nem kellene gyógyszereket szednem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nincs sok értelme azon gondolkodni mi lett volna ha,de én mégis szoktam arra gondolni mi lett volna ha összejöttem volna egy nővel.Lehet,hogy sportoltam,mozogtam volna?Lehet,hogy egészségesen étkeztem volna?Lehet,hogy most nem kéne gyógyszereket szednem és félnem,nehogy rosszabbra forduljon az állapotom?Kiegyensúlyozott életet élnék most,ha lenne egy barátnőm?

2021. júl. 23. 00:27
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
A betegség a rossz életvitelem és az egészségtelen táplálkozásnak köszönhetően alakult ki.Most vitaminokat,gyógyszereket szedek.Az orvos azt mondta muszáj,mert nagyobb baj is lehet belőle,ha nem szedek gyógyszert.
2021. júl. 23. 00:30
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a betegség?
2021. júl. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Egy plakk képződött a nyaki eremben ami ha tovább vastagszik elzárja az oxigént az agyamtól.Azért kell a gyógyszer,hogy ne nőjön tovább a plakk.
2021. júl. 23. 00:38
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Huh én még ilyenről sosem hallottam. Remélem jobban vagy és a gyógyszerek segiteni fognak. Túlsúlyod van?

Egyébként ezt a barátnős dolgot nem értem, bár lehet nekem más a gondolkodásom, de én ha szarul érezném magam a bőrömbe(annak is érzem magam)

akkor nem egy párkapcsoltban keresném a megoldást. Teljesen nyilvánvaló hogy először magadat kell "rendbehoznod" lelkileg, testileg. Ez persze csak az én véleményem.

2021. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Azért ne sajnáljuk agyon a kérdezőt, mert kell napi egy aszpirint vagy clopidogrelt szednie... Egyébként ehhez a betegséghez fiatalon extrém igénytelenség kell.
2021. júl. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nincs túlsúlyom de magas a koleszterinszintem.Mindenfélét eszek,krumplit,kenyeret,felvágottat,zacskós levest,szalonnát,chipset,hamburgert.
2021. júl. 23. 00:51
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem sajnálom én agyon, nyilván Ő is tudja hogy elcseszte. Itt a probléma hogy azt gondolja hogy a megoldás a problémájára egy asszony.

Próbáltál már változtatni ezeken a dolgokon? Saját magad főzni esetleg, hogy ne ilyenek egyél.

2021. júl. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szoktam főzni inkább szendvicseket eszek.Meg néha kifőzdében valami meleget.Meg sok joghurtot,csokit és chipset eszek.
2021. júl. 23. 01:06
 9/25 A kérdező kommentje:
7 van egy ismerősöm aki szintén egészségtelenül élt,de ő összejött egy nővel,azóta egészségesen él.
2021. júl. 23. 01:09
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor hajrá, próbálj meg összejönni valakivel. Aztán majd meglátod, lehet tényleg segit, de ahhoz tenned is kell, a csaj csak úgy nem fog megoldani mindent :) Kivétel ha jól keresel és szeretsz ajándékokat adni.
2021. júl. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!