Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha összejöttem volna egy...

Ha összejöttem volna egy nővel,lehet hogy egészségesen éltem volna és nem kellene gyógyszereket szednem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nincs sok értelme azon gondolkodni mi lett volna ha,de én mégis szoktam arra gondolni mi lett volna ha összejöttem volna egy nővel.Lehet,hogy sportoltam,mozogtam volna?Lehet,hogy egészségesen étkeztem volna?Lehet,hogy most nem kéne gyógyszereket szednem és félnem,nehogy rosszabbra forduljon az állapotom?Kiegyensúlyozott életet élnék most,ha lenne egy barátnőm?

2021. júl. 23. 00:27
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hasonló életet élek,mint egy utcán élő alkoholista hajléktalan.Pedig én se alkoholista,se hajléktalan nem vagyok.Viszont én is fokozatosan megyek tönkre úgy érzem.
2021. júl. 23. 01:26
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen rossz állapotban érzed magad miért nem kérsz segitséget?
2021. júl. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Magamon tudok csak segíteni.Meg kell próbálnom nőt szerezni,ha nem sikerül elbuktam.Talán még visszaszerezhetem az egészségemet is.
2021. júl. 23. 01:37
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy derült ki, volt valamilyen tünted?

Az orvos javasolt életmód váltást vagy mondta hogy amiatt lehet?

Egyébként hány éves vagy?

2021. júl. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%
Undorító vagy. Már úgy mennél párkapcsolatba, hogy segítsenek neked. Remélem, egyedül maradsz.
2021. júl. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján amit írsz, neked nem egy barátnő kell, hanem egy anyuka, aki megmondja hogy mit egyél, mikor mozogj, mennyit gépezhetsz, stb.

Egy felnőtt ember saját maga miatt igényes az ilyenekre. Nem is kéne, hogy az egészségi állapozod romlása kapcsán szóba kerüljön a barátnőkérdés.

2021. júl. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
52%
El kell hogy keserítselek, ha összejössz egy nővel akkor valószínűleg csak több gyógyszert kellene szedned. Nincs mellettük nyugi.
2021. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
57%

A 17-est sajnos nőként is meg tudom erősíteni 😄

A párom mindig mondja félviccesen hogy miattam őszül.

Minden nő hisztis valamennyire, van amelyik csak minimálisan, és van amelyik nagyon. Nem tehetünk róla, a ciklusunk nagyban befolyásolja a pszichénket, a közérzetünket.

Nem véletlenül mondják hogy nincs nő, nincs sírás.


Egyébként neked inkább egy jó pszichológusra van szükséged. Soha nem vezet semmi jóra ha az ember azért kezd egy kapcsolatba, mert attól várja a változást. Egyrészt semmit nem old meg, az embernek az a dolga hogy még a kapcsolat létrejötte előtt rendbetegye magát, másrészt senkire nem lehet ekkora nyomást helyezni.

Egy felnőtt ember el kell tudja látni magát önállóan.

Tényleg ahogy valaki írta, az anyuka szerepe az, amit te egy barátnőtől vársz. Gyerekkorban. Felnőttkorban meg az embernek a saját felelőssége.

2021. júl. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Hű úgy látom néhányan nagyon magukra vették ezt a tényt :D
2021. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nincs köze párkapcsolathoz, egyedülállóként is tudsz sportolni és egészségesen táplálkozni és egy kapcsolat sem garancia az egészséges élethez.Kezd el most, ez így működik! Este menj el futni!
2021. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!