Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme így elköltöznöm a...

Van értelme így elköltöznöm a szüleimtől?

Figyelt kérdés

Egyedül költöznék albérletbe, amivel sok utazási időt megspórolnék napi szinten, viszont jobban belegondolva nem használnám ki azt a plussz időt és szabadságot.

Nincsenek barátaim, sosem járok bulizni, iszogatni, lányokat sosem tudnék felvinni a lakásomra, met szóba sem állnak velem. Hazamennék a munkából és ott ülnék egyedül pár órát amíg elalszom, hétvégén meg úgyis hazamennék, mert szintén nem tudnék ott mit csinálni egyedül.

Eddig folyton albit akartam keresni mert, hogy de jó lesz majd nekem, de ilyen élettel, mint ami nekem van (pontosabban inkábbb az élet hiányával) tök feleslegesnek érzem már. Persze jó lenne jobban önállósodni meg minden, de hatalmas pénzkidobás is lenne, mert tényleg semmi hasznom nem származik belőle az utazáson kívül.

Nyilván én is szeretnék majd saját lakást, ennek ellenére is, de közel sincs még annyi önerőm.


25/F



2021. júl. 23. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Ha tényleg csak annyi eszed van, hogy a felszabaduló idődet értemes dolgokra (tanulás, sport, kreatívkodás, fusizás, múzeumlátogatás, akármi), nem használnád, akkor maradj anyádéknál.


"Persze jó lenne jobban önállósodni meg minden" Számodra ez még nem aktuális.

2021. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén szólva, én maradnék és félretennék a helyedben amíg nem tudsz lakást venni, de max még 3-4 évet.
2021. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Ha elköltöznél, nem így gondolkodnál. Alapból nőne az önbizalmad, ami miatt jönne baráti kör+nő stb.
2021. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

#3


Nem nőne semmi.

24 éves koromban költöztem el, ugyanaz voltam, mint a kérdező.

Gyakorlatilag azon kívül, hogy önállóbb lettem, és megtanultam magamnak intézni a hivatalos ügyeket, gyakorlatilag semmiben sem változott az életem!

2021. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!