Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másnak is olyan szánalmas az...

Másnak is olyan szánalmas az élete mint nekem?

Figyelt kérdés
Nincsenek igaz barátaim, nincsen támogató családom, ebből kifolyólag szinte már antiszociális vagyok és nem tudok ismerkedni, csak neten, de az meg nem az én világom. 21/N
2021. júl. 26. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Igen sajnos nekem is mar

Mindenki meghalt gyerekem nem volt


87N

2021. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Van barátnőm, akivel együtt élek, de nem hiszem hogy örökké fog tartani a kapcsolat. Rettenetesen durván akaratos, mindennek úgy kell lenni ahogy ő akarja.


Konkrétan a samponos üveget is megfelelő orientációban kell visszahelyezni a helyére.


Rengeteg a hiszi, ha nem is én vagyok a hiba okozója hanem ő csinál valamit és amiatt van rossz kedve rajtam tölti ki.


Kb 2020 novembere óta nem szexeltünk jót, csak rinkán előforduló rövid alkalmak voltak, amik neki néha fájtak (azaz nem izgult fel eléggé) vagy éppen túl rövidek voltak mert ritkán csináljuk és a testen nincs hozzá szokva.


Csak azért maradta vele, mert ezeket kivéve tökéletes lelki társt + egyetem és családi dráma miatt most egyenlőre könnyebb együtt maradni, mint szakítani.


Amúgy 1 barát szerűségem van csak, akivel csak facebookon kommunikálok, szinte soha sem találkozom és vele sem igazán jövök ki, csak azért lettünk jóban mert mindig meghallgattuk egymás bajait.


Édesanyukámmal voltam jóba, de ő az elmúlt időben folyamatosan ellök magától és ha vele laknék ugyan úgy csak az ő akarata érvényesülhet.


Tehát most picit szenvedek, várom hogy vége legyen az egyetemnek, megszerezzem az első mérnöki fizetésem és végre szabad lehessek mindentől.


Persze barátok akkor sem lesznek és van egy olyan érzésem hogy soha vagy ha igen óriási szerencsével.

2021. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
2# voltam. 24/F
2021. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Hát igen, enyém is elég szánalmas, hasonlóan vagyok.

21/F

2021. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Igen. Az az életem, hogy itt írogatok.
2021. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Az oko okazati osszefugges nem ez, hanem ez:

antiszociális vagyok -> Nincsenek igaz barátaim -> nem tudok ismerkedni

Ezen valtoztatni te tudsz. Ha egyedul nem megy, akkor szakember segitsegevel.

2021. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Üdv a klubban!

De azért megpróbálom nem az önsajnálatba folytani magam.

2021. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez. Mondjuk a családommal nincs probléma, de a rokonokkal kezdünk eltávolodni egymástól sajnos. Egyetemen nem sikerült barátságokat kötnöm, a baráti kapcsolataim meg vészes tempóban romlanak, illetve fogynak.

Antiszoc nem vagyok, alapvetően úgy érzem, hogy könnyebben el tudok lenni egy társaságban, mint régen, hiába vagyok alapvetően magányos.

A netes ismerkedéssel kapcsolatos fenntartásaidat megértem, de ha azt is kizárod, akkor tényleg csak abban tudsz reménykedni, hogy esetleg a buszon leszólít egy fiú.


21F

2021. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!