Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért lenézett dolog a szingli...

Miért lenézett dolog a szingliség?

Figyelt kérdés
Diplomás, értelmes, világlátott embereket szapulnak, ha nincs párkapcsolata/gyereke, sokkal szegényebb emberek
2021. júl. 30. 10:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
19%
Mert az ember a lelki felépítése szerint alapvetően társas lény.
2021. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Ki nézi le a szingli embereket? Ez nekem új.
2021. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
2-es, sajnos ez igaz. Régen
2021. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Régen csak a nőket nézték le miatta, most már a férfiakat is. Ha nincs feleség/barátnő, gyerek, rögtön ráfogják, hogy homoszexuális.

N

2021. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Már a kifejezések is a gúnyolódáson alapulnak.

Vénlány, agglegény.

A közösség mindig kinézte azokat, akik másként intézték az életüket. Régebben még ki is közösítették azokat, akik nem voltak hajlandók a kor szokásainak megfelelően élni, sőt, törvények is sújtották azokat, akik másban hittek.

Ma már nincs ilyen, de az emberek még mindig ugyanúgy ítélkeznek, mint 1000 éve, amíg az ő disznóságaik nem kerülnek előtérbe.

2021. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Undorító az a viselkedés. Ha pasi vagy, akkor is, de nekik van 5 év haladékuk az egzosztenciateremtésre. A nőket 20-25 között piszkálják - ha randizik, bulizik, rbi, ha otthon ül, fapna, ha jól keres, beképzelt karriesta, ha keveset, akkor a szülei tartják el. Ha szép, válogatós, ha csúnya, lúzer
2021. júl. 30. 11:02
 7/25 anonymousreview60 ***** válasza:
93%

Az ember alapvetően társas lény. Emiatt az emberek - többségének - célja párkapcsolat kialakítása. Emiatt akinek nincs párkapcsolata, az a többség tömegében nagyobb számban előforduló, párkapcsolatban lévő idióták szerint lúzer.

Egyébként a más életével való foglalkozás, pontosabban annak hangos minősítése akár rossz, akár jó irányban mindenképpen annak a jele, hogy a minősítő személy életében baj van, és mivel a saját bajával nem mer/kellemetlen szembenézni, más értékelésével tereli el a figyelmet.

2021. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Én nem olyan rég megkaptam, hogy én szingliként fél ember vagyok, míg az illető házasként már egész.

Kérdeztem, hogy ez hogy jött ki?

Ha ketten alkotok egy egészet, akkor te vagy fél. Én meg ha egyedül alkotok egy egészet, akkor én vagyok egész.

Persze így is hülyeség tudom, nem ezen múlik ki az egész.

2021. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

Itt az a probléma, ha a szinglit érdeklik ezek a vélemények, illetve olyan emberekkel veszi körbe magát, akik ilyeneket mondanak. Mindig lesznek emberek, akik kritizálnak másokat és kritizálni bárkit lehet bármiért, de ezekkel nem kell foglalkozni.

Csak ugye ezt inkább azok veszik fel, akik nem saját döntésükből szinglik, hanem nem találnak senkit se, pedig akarnának valakit az életükbe. De ebben az esetben csak rúgnak még egyet az emberbe, tehát nem a szinglikkel van gond, hanem azokkal a hülyékkel, akik emiatt csesztetnek másokat.

2021. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Többnyire öregeketől hallom, akik szerint mindenkinek kötelessége lenne két gyereket csinálni, mert így kihalunk és nem lesz aki kitermelné a nyugdíjat
2021. júl. 30. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!