Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezt a magányom okozza? F24

Ezt a magányom okozza? F24

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom én mindig is magányos ember voltam.Sose voltak úgy haverjaim se barátaim mivel elütök a többi embertől.Lehet ez az oka annak,hogy már kicsiként is annyira elvoltam a saját kis világomba hogy például amikor megkaptam az első rádiómat amibe volt cd lejátszó akkor csináltam ilyen zeneversenyt vagy a csocsó asztalomból csináltam ilyen kis barikádot és azt játszottam,hogy egy vár stb.Most is előjött bennem ez a fajta kisgyerek mivel most egy házi yugioh versenyt csinálok itt magamnak mivel nincs senki akivel játszhatnék.Régen volt de azok olyan szinten álltak,hogy inkább kiléptem tőlük.Azok már ilyen haladó szintűek meg magasabbak én meg kis kezdő vagyok.

2021. febr. 28. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális. Én nem érzem magam magányosnak, de sokszor szoktam magammal vitázni, akár hangosan is, esetleg prezentációkat tartok olyan témákról, amik érdekelnek. Sokkal jobban el tudok magammal beszélgetni, mint másokkal, mert saját magamat csak én ismerem. :D
2021. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető. Nyugodj meg, nem Te vagy az egyetlen ember, aki rohadt magányos.
2021. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!