Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdesz a napoddal, ha...

Mihez kezdesz a napoddal, ha senki nem ér rá és teljesen egyedül vagy?

Figyelt kérdés
2021. júl. 31. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Sorozatot nézek, megcsinálom a házimunkát, alszok, főzök,feltalálom magam!
2021. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Valamelyik egyfős hobbimmal foglalkozok és/vagy elintézem a teendőimet, ha olyan a helyzet, előre dolgozok. Mindig van mit csinálni.
2021. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
91%

Pont ebben vagyok en is:))

Olvasok, pihenek, es vissza nezem a pihentagyu sorozatomat (Ejjel-nappal Budapest)

2021. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van mit csinálni akkor azt csinálom. Ha tényleg semmi nincs akkor zenélek és swtor-on játszok.
2021. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Olvasok, festegetek, jógázom, idegen nyelvet tanulok, hülye youtube videókat nézek. De van hogy takarítok, ablakot mosok, kisúrolom a hűtőt, spájzot stb
2021. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Élvezem, hogy végre egyedül vagyok.
2021. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Imádok egyedül lenni, ha nincs konkrét dolgom akkor olvasok, kertészkedek, elmegyek egy nagyot sétálni, főzőcskézek vagy kipróbálok valami új sütit, megnézek egy filmet vagy pár sorozatrészt.. amihez épp kedvem van.
2021. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden napom ilyen amióta az eszemet tudom, sosem voltak barátaim vagy csak felszínesek, akik sosem értek rá semmire.

Videojátékokat játszok, videókat nézek, napi 15 percet kint töltök a lakásból egy kis sétára, családomat idegesítem csak úgy hogy agyvérzést kapjanak tőlem xd,vagy csak a monitor asztalát bámulom órákon át, mert egzisztenciális krízisem van.

2021. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mindig egyedül vagyok, volt néhány évtizedem hozzászokni a saját társaságomhoz, így csak akkor unatkozom, amikor valaki feltart. Mostanában többnyire párhuzamosan olvasok és filmet/sorozatot nézek, de nagyon szeretek kreatívkodni is, és szívesen barkácsolnék, ha lenne hol.
2021. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Ugy irigylem azokat akik ennyire letudjak foglalni magukat sorozatokkal. De tenyleg, semmi ironia!!
2021. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!