Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedül lettem. Senkim...

Nagyon egyedül lettem. Senkim sincs akivel beszélhetnék, interneten meg nem bízok senkiben. Magány megöl, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egész 1 hónappal ezelőttig voltak barátaim (akik amúgy nem érdeklődtek utánam szóval igen...), osztálytársak, de nagyon durván megalázták.

Most már teljesen egyedül vagyok és kikészülök. 17 éves leszek, igaz barátságom nem is volt. Ismerkedni személyesen nem tudom hol kell, osztálytársaknál már kialakultak a társaságok, bár őket nem kedvelem, elnyomnak engem, figyelembe se vesznek.

Ebben a városban ahol élek, sehol sem lehet ismerkedni.



2021. júl. 21. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Tele van ilyen kérdésekkel a gyakori...Napi szintű. Miért nem írtok egymásra?
2021. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha interneten nem bízol senkiben miért ide írtad a kérdést?
2021. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2, inkább úgy értem, hogy vakon levo internetes barátság, mert már van tapasztalom benne. Kinyomozott az ember szinte. Azért ide írtam ki, hátha tud valaki tippet/tapasztalatot
2021. júl. 21. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ebben a városban ahol élek, sehol sem lehet ismerkedni."


Egyrészt talán csak szerinted nem lehet. Akkor pedig ismerkedj egy közeli nagyobb városban.


A névtelen, arctalan internetes ismerkedéstől való félelemre meg az jutott eszembe, hogy olyan csoportokhoz csatlakozz, ahol névvel-arccal vannak emberek. Mondjuk Facebook csoportok (érdeklődési kör, lakóhely stb. szerint).


Ugyanakkor ne hanyagold el teljesen az osztálytársaiddal való kapcsolatot sem. Mégiscsak velük töltesz még pár éven át szinte minden napot, nem jó velük rosszban lenni.

2021. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van. A nagyvárosnak én Budapestet néztem ki magamnak, tetszik, pezseg is, oda is szeretnék költözni, ott biztos találnék barátokat. Budapest innen 113km így kicsit eléggé messze is van, a költözésről pedig annyit, hogy érettségi után mennék, ami még másfél-két év.
2021. júl. 22. 00:14
 6/7 Legyenszépnapod! ***** válasza:
Szerezz be egy kisállatot:) meg ismerkedj a környező városokban, én is faluban lakom közel egy városhoz, onnan ismerek sok embert
2021. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hgwell ***** válasza:

Dugulaselharitas! A legfobb cel hogy elerd almaidat!

Ha ilyen vagy gyerekkent az jo de ismerd meg jobban onmagad mert majd a rossz dolgok lesznek amik csabitanak es vonzanak meghs nem is akarsz majd belehuzni annyira addigra mar beleersz es nehez semlegesnek maradni a vilagban ha nincs eleg penzed vagy jo tanulmanyi eredmenyek es felsofokon minden stb... Elég intelligens leszel de nem ebben az orszagban kellene intelligenciat mutatni mert azt itt kihagytak a konyv oldalszamozasanal. Amig fiatal vagy sok eselyed van gyujts tapasztalatot az eletbol es figyelj oda mindenre de ugy komolyan! Aztan veheted konnyeden is a dolgokat mert latni fogod elore amit akarsz amit nem akarsz.

2022. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!