Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik okosak, illetve "normálisak", de nem úgy alakult az életük, ahogy tervezték, és magukra maradtak?

Figyelt kérdés
Érdekelne, milyen okokkal magyarázod a helyzetet, hogyan hat rád lelkileg ez az állapot, mennyire visel meg. Érdekelne az is, hogy mit tettél, mit teszel annak érdekében, hogy számodra kívánatos változás álljon be az életedben, mitől remélsz, remélnél változást, illetve mennyi esélyt látsz arra, hogy jobbra forduljon sorod az életben.

#reménység #szerencsétlenség #okosság #megküzdés #másképpeltervezettség #magáramaradtság
2021. aug. 1. 17:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Feljelentést kellett volna korábban tennem. Akiknek tisztelik az embert, később se fogják.
2021. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Miért hittél, bíztál abban, hogy idővel "magától" megváltozik és "egyszer csak" tisztelni fog?
2021. aug. 1. 17:09
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak én mondom ezt magamra, mindenki más is. De! Elváltam, egyedül maradtam a lányommal. Egyedülálló anyaként aztán mindenféle döntést kellett hoznom. Az egyik az volt hogy nem teszem ki a lányomat annak hogy mindig más pasi van képben, tehát nem randiztam. Az igazit,akivel együtt öregedhetek meg hiába vártam, akárhányszor próbálkoztam társkeresőn elvált anyaként, a kalandkereső, nős, 15 évvel fiatalabb pasik rám repültek simán, potenciális partner nem akadt.

Szóval maradtam egyedül. Most 44 vagyok, mivel sokat szomorkodtam egyedül, meg is híztam kissé. Néha lefogyok, aztán megint felszedem, mert áh, az egyetlen örömöm az életben a szénhidrát. Minden ismerősöm szerint szép arcú, kedves, bájos nő vagyok, ráadásul intelligens és humoros is. Ők nem értik, miért vagyok egyedül. Én tudom. Ez van, nem mindenkinek jut második esély. Nem hibáztatok senkit amúgy.

2021. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Okos és normális.... attól függ honnan nézzük. Mindenkinek más a normális.
2021. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

3-as, a "nem mindenkinek jut második esély" szinte egy "lemondó nyilatkozat". nem minden 40-es, 50-es férfi nős és "kalandkereső", erről mit gondolsz? próbálkozol offline is (amennyire lehet: aktívan) ismerkedni, barátkozni?

ha okos és "normális" vagy, miért az "egyetlen örömöd" az életben a szénhidrát?

2021. aug. 1. 17:34
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Jól van, nem az egyetlen örömöm, edzem is, olvasok, festek, rajzolok, nyelveket tanulok. De elég szénhidrát függő vagyok. Nincs rajtam valami baromi nagy túlsúly, de azért nem vagyok már vékony. Tavaly tök jól néztem ki és három hónap társkeresőzés után olyan depis lettem, hogy híztam is megint 10 kilót. Ez van. Rossz a kudarckezelésem. Ezt tudom. Belém lett nevelve. Viszont életben nem tudok ismerkedni, egyfelől mert nőkkel dolgozom, másfelől mert elég extrovertált vagyok, harmadik ok pedig, hogy em vagyok kimondottan szép. Van aki annak tart, de átlagos nő 44 évesen kb 10 kg felesleggel nem olyan sikeres, és hát ebben a korban nagy eséllyel lehetnék házas is. Nem tudok ismerkedni sehol senkivel. Társkeresőn rengetegen rám írtak, de az olyan is volt :-(
2021. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

ez az okosság azért elég relatív.

de ha az önmegvalósítást okosságnak vesszük, akkor szerintem nevezhető jó eredménynek, hogy vállalkozóként 32 éves koromra összehoztam egy nagy lakást, szép autót, külföldi nyaralásokat stb egész vállalható életszínvonalat.


aztán 42 éves koromban jött a bukás.

súlyos baleset ért.

a felépülésemre elment minden megtakarításom és miközben én a felépülésemen ügyködtem, addig a feleségem elhagyott és vitte a gyerekemet is.

de felépültem és újult erővel tértem vissza a vállalkozásomhoz, erre rá 2 hónapra jött a covid meg a maradj otthon kampány és abba kellett hagynom és félig lebénulva el kellett mennem alkalmazottnak, hogy ne haljak éhen meg fizetni tudjam a rezsit.


vagyis anyagilag lenullázva, testileg sérülten kellett egy új életbe vágnom.


de a sérülésem helyrejött, viszont ilyen alkalmazotti fizuból meg nem igazán telik 1-2 millás ügyvédre, hogy meg tudjam indítani a gyermekelhelyezési pert és minden a régi lehessen.

vagyis életemben először komoly anyagi korlátaim lettek.

és míg régen sokszor igen okosnak éreztem magam, hogy mindent össze tudok hozni, minden kívánságomat meg tudtam valósítani...a jelen helyzetet viszont nem tudom megoldani pénz nélkül, ami meg nincs.

és mivel nincs és szerezni sem tudok, logikus, hogy buta vagyok/lettem.

2021. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
6-os, azt írod, "nőkkel dolgozol", de vannak a hétköznapoknak estéi is, amikor "kimozdulhatsz", és vannak hétvégék, amikor elmehetsz kirándulni, utazni, stb., ahol találkozhatsz emberekkel.. én a helyedben nem tekinteném reménytelennek a helyzetem. :) hozzáteszem, az online társkeresőkön férfiként én sem jutottam eredményre.
2021. aug. 1. 17:57
 9/23 A kérdező kommentje:
7-es, azt írod, ha anyagilag megtehetnéd, gyermekelhelyezési pert indítanál, hogy "minden a régi lehessen" - viszont szerintem a családi helyzeted már nem lesz a régi, mert ahhoz a (volt) feleségednek vissza kellene térnie hozzád a gyerekkel együtt, ami nem tűnik esélyesnek. és hát a bírósági perek nem szokták közelebb hozni egymáshoz a peres feleket.. az általad leírtak alapján én azon gondolkodnék el a helyedben, hogy az ideális helyett mi lenne ebben a helyzetben a reális és számodra is megnyugtató állapot, ami nagy anyagi befektetés nélkül is megvalósítható.
2021. aug. 1. 18:07
 10/23 anonim ***** válasza:
#8 Egyedülálló anya vagyok. A gyerekemmel törődöm esténként. Járunk túrázni és más gyerekes programokra, ott pedig családok vannak, nem egyedülálló szülők.De volt olyan időszak is, hogy esténként még itthon tanítottam, hogy legyen pénzünk. Most azért kicsit jobb helyzetben vagyok. De ismerkedni nem tudok eljárni. Amikor neten ismerkedtem, bébiszittert hívtam a randikhoz is, de nem volt sikeres egyik sem. Nincs már ehhez türelmem.
2021. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!