Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok negatívat olvasni a...

Sok negatívat olvasni a Biohairről. Ha csak egy férfi vágás kell kb 10 cm most és nincs konkrét elképzelésem milyen legyen hiszen nem vagyok ilyen divat követő (csak nyilván normálisan rövidebb) van értelme odamenni? Ahogy néztem kijönne 3000-ből.

Figyelt kérdés

Pl. a Kőbányi Kispesti egész közel lenne.


Valamint ha 2700 van megadva egy férfi vágásra az annyi is marad? Vagy ilyen olyan trükkökkel többe kerül a vége?


2020. júl. 31. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokszor voltam már Biohairben Amikor nyitottak, kemény pénzeket számoltak fel a hajhabért és a hajlakkért, ez a 2 tétel 1000 Ft pluszt jelentett, akkor amikor egy női rövid haj vágása 2000 Ft alatt volt Mostanság nem trükköznek ilyenekkel A fodrászaik viszont nem igazán jók, macerás hajat nem tudnak szépen vágni Pl vékonyszálú, göndör, sok erős forgóval rendelkezőt
2020. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen sok ilyet olvasni. Most néztem a Barber World-öt amiről elég jókat írnak. 4400 egy vágás ami még belefér. Gondolom érdemesebb azt kérni mint azt a gépi átmenetes dolgot.
2020. júl. 31. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Én voltam, hamar sorra lehet kerülni 2800Ft volt (mosással), nem kértem mosást, mégis ugyanennyi volt, ami szerintem elég drága egy férfi hajvágásért (átlagos hajviselet). Amúgy jól vágták le, ez persze a fodrásztól függ.
2020. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Online sorban állás is van, ami előny.
2020. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!