Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azt hiszi aki nekem tetszik,...

Azt hiszi aki nekem tetszik, hogy a külsőm miatt nincs komolyabb esélye nálam (Visszamondták) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szimpatikus, szerény, jó humorú srác aki nagyon tetszik nekem. Viszonylag sokat beszélgetünk, messengeren is szoktunk, kajálni is voltunk már, aminél nem beszéltük meg, hogy randi-e, de nagyon jól éreztük magunkat. Én már érzelmileg ott tartok, hogy szeretnék ebből többet, de egy közös barátunk azt mondta, hogy "a srác" azt mondta neki eléggé lemondóan, hogy nagyon tetszem neki, és jó velem lenni, de neki hosszútávon úgysincs esélye egy ilyen kaliberű csajnál :( Nem vagyok amúgy semmi extra, átlagosnak mondanám magam.

Gondoltam rá, hogy megmondom neki kerek perec, hogy én mit gondolok, de picit rosszul esett, hogy a startnál már elkönyvelte, hogy hosszútávon mi nem leszünk együtt... Ez alapján felmerül bennem, hogy milyen embernek-nőnek nézhet engem :(

Ti mit tennétek ebben a cipőben?


2021. aug. 4. 00:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt pedig kifelejtettem, hogy volt már hasonló esetem. Szomorú vagyok, hogy egymás után kétszer is azért maradok magányos mert többnek képzel a fiú mint ami vagyok.
2021. aug. 4. 00:37
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Beszélgess velem, nekem van önbecsülésem, és hidd el nem fogod többnek érezni magad, mint amennyi vagyxD
2021. aug. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Hány évesek vagytok? Arra tippelnék, hogy fiatalok és a srácnak nincs önbecsülése és kissé éretlen is.
2021. aug. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Jaj, de cuki! Ne temesd egyből a kapcsolatot! Csak bátorításra vár szegény! Nem arról van szó, hogy lemondott a kapcsolatról, hanem arról, hogy gyönyörűnek lát téged. Egy-két burkolt bátorítás, és meglátod, lesz a dologból valami. Hívd el baráti alapon egy programra, aztán egy alkalmas pillanatban nézz hosszan a szemébe. Lehet, hogy akár ennyi is elég.
2021. aug. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem mondod meg neki kerek perec, hogy mit akarsz?
2021. aug. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Vagy megmondod neki mi a valóság vagy sirhatsz h megint megtörtént.

Előbbi csak jól sülhet el.

2021. aug. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kölcsönös a szimpátia, de a srácnak nincs önbizalma. A megoldás igen egyszerű. Egy kicsit neked kell jobban megnyomni a dolgot és éreztetni vele, hogy bizony szabad a pálya. Aztán vagy felbátorodik, vagy nem. De az már rajta áll.
2021. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
4-es voltam, még azt lehetne, hogy elintézed, hogy neki is visszamondja valaki, hogy nyugodtan próbálkozhat nálad. Sok sikert! Ha rendes a fiú, jó a személyisége és még tetszik is, akkor ne hagyd ilyesmiért veszendőbe menni!
2021. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Ilyenek vagytok, ti nők. Ahelyett, hogy beszélnétek egy (itt nem is létező) problémáról, maszekban rugóztok rajta, aztán megsértődtök azon, amit kigondoltatok. Itt egy régi példa:


A nő és a férfi egy este fekszenek az ágyban. Csend van, a nő gondolkodik.

"Jó volt a szeretkezés. Most elgondolkozva néz fölfelé. Aggódom. Vajon miről gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó, jaj, ráncolja a homlokát. Döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztosan végigfut az agyán, hogy már kétéves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal..."

Eközben a férfi fejében ez jár: "Ott egy légy a plafonon. Mászkál. Vajon hogy nem esik le?"


Szóval szerintem beszélj vele, mielőtt szakítasz vele egy nemlétező kapcsolatban :D

2021. aug. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!