Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Depressziósoknak, vagy magányosoknak létezik Budapesten önsegítő csoport? 10 éve élek magányban, egyre nehezebben viselem. Arra gondoltam, hogy ha hasonló típusú emberek körében lennék, akkor bizonyára jobb lenne. Könyörögve kérek mindenkit, hogy ne nevessen, ne gúnyoljon ki, mert kaptam már az életben eleget ezekből, sajnos majd minden napos. Ha valaki tud segíteni, vagy ajánlani ilyen csoportot, azt előre is köszönöm.

2021. aug. 7. 19:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hagyjatok... Meghalni.
2021. aug. 9. 11:08
 12/20 anonim ***** válasza:

Én megértelek, de olvasd ezt egy kicsit vissza. Te önszántadból maradtál vele. Önszántadból mostál, főztél neki. Önszántadból etted a pizzákat. Az egész életedet te alakítottad így ki, szerintem ezt te is láthatod, hogy rajtad múlik az életed.

Tényleg nagyon rossz testképzavarod van, de ezen saját magad tudsz változtatni fejben. Nekem kissé kuszák a fogaim, és évekig gyűlöltem. Gyerekkoromban többször a szemembe mondták fiúk és lányok is , hogy én ugyan kinek kellenék? Mai napig emiatt van kisebbségi komplexusom, de tudom, hogy ez nem természetes és nem igaz, amiket mondtak! Kb 25 éves koromban jött egy srác, aki azt mondta mennyire szép a mosolyom, és mennyire aranyosak a fogaim. 28 éves koromban jött egy másik srác, aki szintén azt mondta, hogy mennyire cukinak tartja a fogaimat, azóta merek mosolyogni a fényképeken, és már én is sokkal szebbnek látom magam így, pedig semmi nem változott, csak a látásmódom magamról.

Másik dolog: régen a badoon úgy lehetett ismerkedni, hogy bárki bárkinek írhatott, és ezért rengeteg féle pasi írt. És igen volt olyan pasi, aki egyáltalán nem jött be külsőre, nem tetszett az arca, és nagyon vékony volt, de nagyon jófej volt, ezért találkoztam vele először barátilag, aztán annyira hihetetlenül vonzó lett számomra a személyisége miatt, hogy már másképp láttam az arcát. Egy test lehet bármilyen, képeken lehet, hogy nem vagy fotómodell, de nem is kell annak lenned ahhoz, hogy vonzónak találjanak.

2021. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kb úgy éltél, élsz, hogy rátettél egy követ a gázpedálra, hátramásztál a hátsó űlésre, és most csodálkozol és okolod a keserű életet, amiért baleset baleset hátán, ütközés, csattanás van.

Basszus másszál előre a qurva sofőrűlésre és vedd a kezedbe a kormányt és ne zsarolj itt minket érzelmileg a haláloddal!

Tudod, veled ellentétben tanultam valamit még ebből is. Azt, hogy ne próbáljak segíteni egy bizonyos kategóriának, mert a végén én viszem el a balhét. Emberek, a kérdésre kell válaszolni konkrétan: a csoport címét, elérhetőségét megadni, ha pedig nem ismerek ilyen csoportot, akkor KUSSOLOK.

2021. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Írj légy szíves a 116-123-as telefonszámnak, vagy hívd őket!


Ingyenes lelkisegély, meg fognak érteni. Most már tényleg nem ártana egy pszichológus neked.


Háziorvosodhoz érdemes fordulnod első körben ezzel a lelki problémával, majd Ő elirányít.

2021. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Persze, én tehetek róla... Ki más? Nem azok, akik kiröhögtek, meg kigúnyoltak. Nem baj, majd a következő életemben jó képű pasi leszek, és máshogyan alakul az életem. Ha meg nincs következő élet, az mégjobb. Mindenesetre köszönöm a tanácsokat, igazán jólesett. A kérdésemre a választ pedig megtaláltam. Remélem, indul majd csoport a jövőben.
2021. aug. 9. 14:03
 16/20 anonim ***** válasza:
Az erre szakosodott pszichológusok és pszichiáterek nem tudnak segíteni, de egy hétköznapi ember a gyakoriról igen..
2021. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, ki tehet róla, ha nem te?

Te nem mész el sehova, neked nem jók a szakemberek, akik tudnának segíteni, helyette olyanoktól kérdezgetsz, akik szintén nem tudtak segíteni a problémájukon.

2021. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mi a kib@szott lóf@sznak nem mész el orvoshoz?

Simán csak skizofrén vagy. Aki naponta többször is fölteszi ugyanazt a kérdést, az skizofrén.

2021. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hagyjátok abba, MOST!

Nem játék amit csináltok!

2021. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szia!Írnák neked privát üzenetet.
2022. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!