Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzik fontosnak egyes...

Miért érzik fontosnak egyes nök, hogy véleményt mondjanak egy férfiról aki családos ember és rájuk se néz?

Figyelt kérdés

Munkám miatt sok fiatalabb, 30 alatti, lúzerek által álomnönek titulát növel találkozom. Magyarul pultos vagyok egy konditeremben, ahova sok mozdonyszöke, fiatal roma cicababa (akiket a lúzerek nem hisznek romának) is jár. Azt beszélik sok közülük sugar baby meg prosti. Kb rájuk se nézek, nem smúzolok velük, meg semmi, családom van. Ehhez képest kényszert éreznek, hogy elmondják, megállapítsák, hogy én milyen ronda vagyok. Ez a téma, saját fülemmel is hallottam. Persze másokat is kibeszélnek de ha békén hagyom öket, akkor ök engem miért nem?

Hogy kell kezelni az ilyen nöket akik ok nélkül kinevetnek egy férfit? A taktikám, hogy ha nem munkáról van szó, akkor rájuk se nézek, hozzájuk se szólok, beválhat? Jó ez? Hallottam vissza olyat is, hogy én azért nem nézek rájuk mert félek tölük, mert tetszenek nekem. Pedig nagyon nem! Soha nem állnék szóba ilyen nökkel, bármennyire is ki vannak szépitkezve, akikröl az öltözöben beszélik, hogy mennyi a tarifa meg kikkel mit müveltek.


2021. aug. 15. 09:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Rossz kategória.
2021. aug. 15. 09:45
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, hogy kellene kezelni, de az biztos, hogy nem célravezető, ha te újra és újra kiírod ezt a kérdést ide
2021. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is kényszert érzel, hogy oszd őket idegeneknek.
2021. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Én férfiaktól tapasztalom, hogy szeretik gúnyolni a nekik nem tetsző nőket. Mintha dühítené őket, hogy egy nő nem felel meg az ízlésüknek. A nők nem foglalkoznak a nekik nem tetsző férfiakkal.
2021. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Mert önzőek, és a sikertelenségüket úgy állítják be, mintha egy tök sikeres emberek lennének az emberi kapcsolatok terén.
2021. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
hasonló szituban voltam már, de én gonosz, rosszindulatú ember vagyok. én flegma, lekezelő vagyok az ilyenekkel. ha mód van rá, be is égetem őket, persze mások előtt.
2021. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Egy konditeremben pultos vagy, es latvanyosan nem nezel ra, es majd lehanyod a vendegeket. Ez feltunest kelt.
2021. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem egyes nők, hanem egyes emberek érzik fontosnak... az ilyeneknek nincs filter a lepénylesőjükön, és mindenkit kibeszélnek, aki szembejön velük. Férfiból is van ennyi, sőt még több is ilyen.

A te esetedben - azért te ott a konditermet képviseled és ott dolgozol. Azzal, ha látványosan oda se köszönsz nekik pl., vagy egy kérdésükre nem felelsz, azzal a konditerem hírnevét csorbítod és a munkádat nem végzed. Nyilván smúzolni meg haverkodni nem kell velük, de azért tudd, hol a helyed. Ha ez zavar, akkor olyan helyre menj dolgozni, ahol nem kell embereket kiszolgálnod.

2021. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, butaságot beszélsz, ez a nők sajátos viselkedése. A férfiak közt is van azért, de kevesebb. Régen még kevesebb ilyen férfi volt. Az, hogy mostanra nőtt a számuk, annak köszönhető, hogy a férfiak egy része elkezdett elnőiesedni, így ez a fajta női viselkedés is, mint egy ragály, terjedni kezdett köztük. A nők sokkal gonoszabbak és rosszindulatúbbak.
2021. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: dehogynem... egymás között a pasik is kibeszélik, hogy "höhö, ott megy a bálna" meg "ilyen combhoz miért vett fel rövidgatyát"...
2021. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!