Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok Budapesten,...

Magányos vagyok Budapesten, hol ismerkedjek? 24/F

Figyelt kérdés

Üdv! Budapesten élek, 24 éves srác vagyok, már dolgozom, egy kis garzonlakásban élek egyedül, és nincsenek barátaim. Van 2 ember akivel facebookon szoktam irkálni néha, de a való életbe soha nem akarnak velem találkozni, pedig Pesten élnek. Szóval semmilyen személyes találkozóm nincs. Minden hétvégét egyedül töltöm. Szoktam biciklizni, illetve most is itt ülök a Római parton, de teljesen egyedül és igazából még rosszabb érzés, mint ha csak otthon feküdnék a kanapén. De nem tudom, hol tudnék új barátokat szerezni, vagy milyen hobbi kellene. Pénzem nincs igazán, így olyan kellene, ami olcsó vagy ingyen van. Már ha ez a módja, én nem tudom.

Mit kellene tennem?



2021. aug. 15. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Durrantsatok pár sört a kollégákkal pénteken, Ők meg hozzák a haverjaikat is, stb. Megszervezheted Te is :)
2021. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek kollégáim. 3-an vagyunk abból 2 nő
2021. aug. 15. 15:41
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Biztos van olyan Facebook-csoport, ahol barátságokat, ismeretségeket keresnek. Írj rá ott egy-két emberre, hirdetsd te is magad, külön kiemelve, hogy nem online írkálásra keresed a barátokat, hanem rendszeres ingyenes vagy olcsó programokra.
2021. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Budapesti vagyok,szeretek kirándulgatni, beszélgetni. Csak sajnos idős vagyok Hozzád.

És egy ideje nekem sincs kivel.

2021. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok még csak de ugyan így vagyok ezzel, szintén Pesten, azt gondolnák, hogy a sok lány között aki itt él találok valakit, de egyszerűen nem hozott még olyannal össze a sors, akivel kölcsönös lenne a vonzalmunk :/
2021. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös ha gondolod találkozhatnánk :D egy lány mellett is magányos lennél úgy is, mindig nem lóghatsz rajta és kell teret hagyni neki. Nekem ezért ment tönkre egyszer egy kialakuló kapcsolat.
2021. aug. 15. 17:34
 7/10 anonim ***** válasza:

#6/Kérdező, szintén benne vagyok haverkodásban

28/F

2021. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézz szét társkereső oldalakon először. Pl.: www.paratlan.hu
2021. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én is egy magányos, budapesti srác vagyok, ha gondolod, beszélgethetünk, találkozhatunk egyszer.


Én a 11. kerületben dolgozom.


21F

2021. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már viszonylag sokan felajánlották, de ha esetleg úgy adódik, velem is nyugodtan felveheted a kapcsolatot.


26/F

2021. aug. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!