Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy társkereső ember ki van...

Egy társkereső ember ki van szolgáltatva?Kiszolgáltatott helyzetben van?

Figyelt kérdés
Én amikor társkeresőn ráírok egy nőre úgy érzem ki vagyok szolgáltatva.A nők kezében van a sorsom,tőlük függ a jövőm.Vagy rosszul látom?

2021. szept. 1. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Persze, mivel vágyakoznak.. Rengeteg a csaló, kamu profil is akik ezt játszák ki profitért reménykedve.
2021. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Ha ezt így éled meg, a társkereséstől függetlenül mélyebb önbecsülési problémáid vannak, amik maguknak nem fognak megoldódni akkor sem, ha kapcsolatban vagy.
2021. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Nincs. Mire készülsz, szélhámos vagy? A rendőrség lekapcsolja az ilyen csalókat , akik egyedülállóktól pénzt csalnak ki, szerelmet hazudva.
2021. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki mit él meg kiszolgáltatott helyzetnek... én nem élném meg annak, mert a jövőmnek csak egy kis szelete a romantikus kapcsolat.
2021. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha a társkeresés számodra kiszolgáltatottság-érzést okoz, akkor partnerkapcsolat kialíkítására alkalmatlan vagy még. Számodra ez a kihívás még nem időszerű.
2021. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!