Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyan lassú az internet?...

Miért olyan lassú az internet?Hogy használjam így a társkereső,vagy más közösségi oldalt?

Figyelt kérdés
Mobilinternetem van és nagyon nehezen tölti be az oldalakat.Nem is megyek föl facebookra,vagy társkereső oldalra,nincs türelmem kivárni,amíg betölti az oldalt.Ráadasul most frissítettem a böngészőt,de így is lassan vagy nem tölti be az oldalakat.

2021. júl. 19. 23:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Eggyel több ok arra,hogy személyesen ismerkedjek.Személyesen nem tart 10 percig,mire válaszolok rá hogy hogy hívnak vagy hány éves vagyok.
2021. júl. 19. 23:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsabb net?
2021. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 régen gyorsabb volt a netem,pedig nem fizettem többet érte mint most.Lehet így akarják ösztönözni az embert hogy menjen emberek közé,beszélgessen személyesen,ne a telefonját nyomogassa:)
2021. júl. 19. 23:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a szolgáltatónak az a célja, hogy minél többet használd, nem fognak erre ösztönözni :D Nem kerültél át másik csomagba, vagy időközben csökkentettek valamit stb?
2021. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pegazus
2021. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4 nem kerültem át.Ugyanabban a csomagban vagyok.Ha nem fog változni a helyzet,visszatérek a tévénézéshez és az újságolvasáshoz.
2021. júl. 19. 23:40
 7/8 anonim válasza:
100%

Jó döntés. Olvass inkább! A csajokat hagyd ránk.

Mondjuk, ha leírnád a szolgáltató nevét és a helyszínt, ahol használod, hamarabb jutnál csajhoz.

2021. júl. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg sima interneten keresztül nézni ha nincs köttesd be a házadba,de ha keveset internetezel lehet jobban megéri ha egy normálisabb szolgáltatótól vásárolsz gyorsabb mobilinternetet.


Egyébként internet nélkül is meglehet oldani mindent pl.járass újságot,nézz tévét,találkozz többet ismerőseiddel,barátaiddal,rokonaiddal,akik távol vannak tőled azokkal levelezz a postán, stb.

2021. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!