Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, mit tehetnék?

Magányos vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Bocsi az ekezet hianya miatt, gyorsabban tudom igy irni, es szerintem ugyanolyan ertheto. Miota elballagtam az iskolabol, egyaltalan nem jarok kozossegbe. Alapvetoen introvertalt szemelyisegu vagyok, ennek ellenere vagynek ra, hogy legyen tarsasagom. De nincs senki. Regi osztalytarsaim utalom, egyszeruen nincsenek haverjaim. 2 jo baratom van, 7-8 eve ismerjuk egymast, de mindketten orszag masik felen laknak, kettejuk kozul eddig csak egyikkel volt szerencsem talalkozni. Apam vallalkozasaban dolgozom, igy az se hogy lennenek kollegaim. Konkretan napi kapcsolattartasom a szuleimben, meg a fent emlitett 2 baratomban kimerul. Nehezen baratkozok, es nehezen is talalom a hangsulyt masokkal. Utalom a bulikat, egyetlen hobbym a motorozas. Ennek kapcsan sem sikerult senkit sem talalnom, epp emiatt volt iden egy idoszakom amikor elkezdtem kiegni belole, es ugy voltam vele hogy eladom, de vegul elkezdtem hosszabb turakra jarni, igy meg elviselheto, de tenyleg unalmas egyedul ez is mar. Rosszul tud esni, ha latom a barataim kozossegi eletet, en meg tok maganyosan itt vagyok 300km-el odebb. Kezdek mar becsavarodni...

20/f


2021. szept. 4. 21:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul matekoltam, az a 7-8 ev inkabb 5-6, nem mintha szamitana.
2021. szept. 4. 21:54
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Hát szerintem valami érdeklődés mentén lehetne talán. Motoros találkozók esetleg?


De ha nagyon nem jó helyen vagy és ez nem pálya neked egy életen át akkor az is egy opció, hogy pl tovább tanulni. Elmenni valahova koleszba. És akkor ott lenne csomó új ember. És élhetsz utána máshol ahol több a neked passzoló ember.

2021. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok tovabb tanulni, sajat vallalkozast fogok inditani amint elegendo tokem osszejott.

En sosem voltam sajnos jo tanulo, ugy rugdostak at mindig. 2x potvizsgaztam, 5. osztaly utan szinte minden evben bukasveszely fenyegetett. Kolesz kizarva, nem szeretnek csovezni + kulon lakasom van, kar lenne ezt itthagyni.

2021. szept. 4. 22:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Motoros talalkozokat nem szeretem, nem az a reteg jar oda ahova en tartozom.
2021. szept. 4. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Facebook csoportok? Írásban könnyebb a kommunikáció, utána élőben sem lesz gáz.
2021. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

"es szerintem ugyanolyan ertheto"

Csak szerinted.

2021. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni írj :) 20/L
2021. szept. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!