Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel töltik az időt a magányo...

Mivel töltik az időt a magányos emberek?

Figyelt kérdés
Sok idő lehet hogy nem kell barátokra vagy párkapcsolatra fordítani

2021. szept. 11. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Modellezés, akvarisztika, olvasás, zenehallgatás, interneten böngészés, természetjárás. -Lényegében bármivel el lehet tölteni az időt, ami leköti az embert, ill. kedvére való, - csak a pénzügyi háttér szab érdemi határokat arra vonatkozóan, hogy mit tehet, tesz, vagy nem tesz meg egy magányos ember.
2021. szept. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ma: voltam boltban, összeszedem a hullott almát, kaszálok, füvet nyírok, ebédet főzök, délután netezgetek, tv-zek, esetleg elmegyek megiszok egy sört. Vagy kettőt :-)
2021. szept. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Játszom a kutyámmal, gyakorizok, telefonos és számítógépes játékokkal játszok, olvasok, focimeccseket nézek, eszek, iszok, youtube videókat nézek.
2021. szept. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Oké, felsorolom.

Egyrészt dolgozom, időnként sokkal többet, mint napi 8 óra. De amikor mégis hazaérek, akkor ott az összes házimunka - mivel egyedül élek, nem lesz kész semmi, amit én nem csinálok meg, tehát mosok, főzök, takarítok. Szeretek utazni, a kisebb-nagyobb kirándulásokkal sok idő elmegy. De attól, hogy egyedül vagyok, az érdeklődési köreim nem változtak, ugyanúgy eljárok pl koncertekre, kiállításokra, egyéb rendezvényekre, csak nem jön el velem senki. Tanfolyamokra is simán be lehet iratkozni. Nyelvet is szoktam tanulni, illetve van pár "kézműves" típusú hobbim, bár nem szeretem ezt a szót. Nap végén pedig olvasok vagy filmet nézek.

2021. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Eszem,iszom, kertet csinálok (ma pl kutat ások)CNC-t építek, vásárolgatni járok, meg a cnc építésen kívül van egy rakat hobbim.


Igazából ha azt vesszük mióta a lehető minimálisabbra szorítottam vissza az emberekkel való interakciókat, azóta sokkal sokkal jobb az életem, sokkal nyugodtabb vagyok, több a pénzem.

2021. szept. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Dolgozok, mosok, főzök, takarítok, boltba megyek, netezek, sorozatokat nézek, játszogatok a telefonomon, ismerősökkel beszélgetek. Nagyjából ennyi, de el is telik a nap, ritkán unatkozom.
2021. szept. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Edzek, házimunka, olvasok néha, gitározok, házi feladat, néha horgászok (többet szeretnék, csak sajnos nehéz lenne megoldani), bicikilizek, túrázok, rollerezek, és netezek. Asszem ennyi.
2021. szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
7-es vagyok, de vannak haverjaim, tehát nem vagyok magányos.
2021. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Én szomszédom folyton bütyköl valamit a kertben ami néha zajos de mindegy.

Se barátnő,se feleség,se gyerek lassan 50 évesen hanem néha haverok aztán ennyi kb.

Dolgozik,elvégzi a dolgait otthon is ennyi

2021. szept. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Séta, futás, netezgetés, olvasás, házimunka, boltba járás, munkába utazás (ez kb 2,5 óra / nap).
2021. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!