Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Halálra unom magam itthon...

Halálra unom magam itthon egyedül. Mit tudnék kezdeni magammal a nyáron?

Figyelt kérdés
Másfél éve itthon ülök (távoktatás) szinte teljesen egyedül, a szüleimen kívül senkivel sem találkozom személyesen és még velük is csak nagyon keveset. Már eddig is elég szarul éreztem magam emiatt, nagyon nehéz volt így ez az időszak. Viszont még ott volt az egyetem és jártam online nyelvtanfolyamra is, ezek mellett eleve kevesebb szabadidőm maradt, azt ki tudtam tölteni hobbival, sorozat nézéssel, olvasással és ilyesmikkel. Most már ezeket is meguntam és hiányzik, hogy kimozduljak és emberek között legyek, valami aktívabb tevékenység, szórakozás. Viszont abszolút nincsen társaságom (se családtag, se barát, se társ, se semmi) és egyedül nincsen hozzá hangulatom (pl. elmenni kirándulni, moziba vagy hasonló programokra), nem tudom úgy jól érezni magam és fogalmam nincsen, hogy hol tudnék egyáltalán megismerni új embereket. Kerestem munkát, mert gondoltam az jó lenne és akkor azzal legalább lefoglalnám magam a nyárra, lehet élvezném is, találkoznék új emberekkel stb., de semmit nem találtam, amit szívesen csinálnék és megérné az utazást is. Vidéken élek és itt sajnos nincsen szinte semmi sem, szóval még szórakozás miatt is utazni kell, ha pl. el akarsz menni edzőterembe, moziba, kávézóba, könyvtárba és hasonlók. Szóval fogalmam nincsen, hogy mit tudnék csinálni a nyáron, de már azt érzem, hogy kb. becsavarodom itthon egyedül.
2021. jún. 6. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Rakd fel magad a jófogásra. Hátha valaki megvesz.
2021. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Vigyázz, mert a hozzád hasonlókat találják meg ott falun a trógerek, egyszerűen csak ismerkedni, beszélgetni akarsz, majd jól kihasználnak.

Velem legalábbis ez történt.

Semmiképp se add alább, kikkel akarsz ismerkedni.

2021. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk diákmunkán kimozdulhatsz nyugodtan emberek közé.
2021. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát olyan diákmunkák vannak, mint pl. címerezés, bútorlap pakolás, kamion takarítás, éttermi kisegítő és hasonlók. Őszintén szólva nem szívesen végeznék ilyen munkákat, pláne napi 4 óra utazással és nem tudom, hogy ez egyáltalán mennyire adna alkalmat arra, hogy beszélgessek másokkal. Helyben van még az önkormányzati diákmunka, de arra inkább csak tizenévesek járnak és kiküldik őket a közmunkásokkal szemetet szedni, gazolni, ásni stb. Ez sem szimpatikusabb.
2021. jún. 6. 12:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Áhá. Szóval te is pécsi melódiákos vagy!
2021. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elsősorban Pécsett keresek munkát igen, mert az a legközelebbi normális város. Viszont melódiákon kívül még csomó más diákszövetkezetnél is regisztrálva vagyok, meg úgy eleve mindenhol kerestem már munkát. Hát eddig nem találtam olyat, amit elvállalnék.
2021. jún. 12. 23:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 2 diákszövetségbe vagyok benne: a melódiákban és a fürgénél. Na az útobbitól kértem 2 éve hogy keressen ha közelben van munka lehetőség. Azóta semmi🤣
2021. jún. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bár nekem lenne a közelbe pénztáros lehetőség ha munkáróp van szó, szóval én eltudnám kerülni a napi buszozást Pécsre.
2021. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én összesen 7 diákszövetkezetnél vagyok regisztrálva, de csak egy éve. Ez alatt az idő alatt még egyáltalán nem volt semmi olyasmi, amit el tudtam/akartam volna vállalni.

Nekem napi 4 órát kellene vonatoznom Pécsre oda-vissza, ha ott dolgoznék, szóval nekem sincs az annyira közel. A lakhelyemen és a közvetlen közelben viszont semmi nincsen.

2021. jún. 13. 11:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire megye szélén élsz (és nem a horvát határhoz közel) akkor lehet érdemesebb lenne a másik megyébe (hozzád közelebbi) levő diákszövetséghez is bejelentkezned. Hátha 4óra helyett csak 1-2t kellene utaznod.
2021. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!