Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan férfi/nő akit...

Van itt olyan férfi/nő akit már nem érdekel a társkeresés?

Figyelt kérdés

Hogy találjon magának párt.


Én 27 éves férfi vagyok és még senkit sem találtam magamnak, úgyhogy engem már igazából nem is érdekel már évek óta a dolog, hagytam a fenébe, csak élem az életemet úgy mint más, barátnő nélkül.


2021. szept. 25. 15:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tehát úgy értem a kérdést, hogy évekig nyomták a társkereső oldalakat, évekig próbálkoztak lányoknál élőben, de mindezt sikertelenül, és egyszerűen nem is megutálták ezt az egész társkeresést, hanem kiégtek benne.
2021. szept. 25. 15:50
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Én is unatkozom néha napokhosszat.Ha gondolom dobjál egy levelet, oszt megnézzük mi sül ki belőle.Józsi bácsi 64F
2021. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a lehetőséget, de én nem unatkozom.
2021. szept. 25. 16:00
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Én ilyen vagyok, nehezen törődöm bele. 30/N
2021. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Majdnem erre a sorsra jutottam, de csak az volt a problema, hogy egy igenytelen vesztes voltam. Osszeszedtem magamat es utana megvaltozott az egesz eletem jo iranyba 🤷‍♂️
2021. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Jelen, többször összetörték a szívem, már szarok az egészre.

29/N

2021. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen, megtörtént. Nem mindenkinek való a párkapcsolat. Persze az ember össze is törheti magát, hogy összehozzon egyet és a külvilág elvárásainak megfelelően éljen, de nem éri meg. Oka van annak, hogy miért nem jön össze évekig. Alkati és lelkiállapotbeli okai vannak, amit érdemes feltárni, nem párkapcsolati célból, hanem önismeretből.
2021. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, nem is kellett beletörődni vagy ilyesmi. szimplán hidegen hagy a dolog. Egyedül érzem jól magam
2021. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a korok egyik állandó szava; szaporodj. Néhányszáz éve már romantikus aláfestést kap; szerelem, nagy ő, stb. A rádióban 10-ből 8 szám valamilyen formában a párkapcsolatokról szól. A legtöbb dolog valamilyen formában a párkapcsolatokról szól... Ez határozza meg a tinédzser korod, a társadalmi státuszod, stb. Mindenki párkapcsolatban él, micimackó is, batman is, anyukád is és szinte kivétel nélkül az összes ismerősöd is... És ha netán valami kalandra vágysz az életben, új horizontra, nem nagyon tudsz mást csinálni, mint belekezdel egy kapcsolatba vagy találsz magadnak egy hobbit és belekezdel egy kapcsolatba... Aztán gondolhatod, ha ez kimarad az életedből - hát, akkor az már semmit sem ér... Kérdezd meg anyádat, biztos máig fülig szerelmes ő is és ez még mindig egy kardinális dolog az életében... Vagy bármely házas / családos ismerősödet - gondolhatod, az a sok ember, ahogy elnézed őket, mind a szerelemért güzül és kel fel nap mint nap és semmilyen más érdem nincs a szemük előtt, ez, és csak is ez a legfontosabb az életükben... A szerelem nem tart örökké... A párkapcsolatok varázsa idővel elillan. Ahogy a mondás tartja, az az ember, akinek fáj a foga, azt gondolja, hogy minden embernem, akinek nem fáj a foga, nincsen egy szál problémája sem az életben. Ergo, aki komoly kapcsolat előtt áll, annak vannak még illúziói... Ne érts félre, azért ezek jó dolgok, sok tapasztalatot és sok élményt szerez az ember és nagy mértékben hozzá jarul a személyiség fejlődéséhez. Nem lebeszélni akarlak róla, pusztán azt a meglátásomat szeretném átadni, hogy mindennek ellenére a párkapcsolatok nem bizti, hogy nélkülözhetetlen pontja a kielégítő és tartalmas életnek, és nagyon sokan nagyon mást kapnak tőle, mint amit vártak.. Rádadásul nem is mindenkinek valóak a kapcsolatok. Na mind1. Dióhéjban ennyi voltam, remélem átjött a monda dóm.
2021. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah, annyit fűznék még hozzá, hogy az egyik kedvenc bölcseletem szerint, aki családot akar, keressen valakit hasonló ambíciókkal és fókuszáljon erre. Aki szerelmet, az találjon szerelmet. És a kettőt ne keverje...
2021. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!