Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnátok tanácsokat, ötleteket...

Tudnátok tanácsokat, ötleteket adni ilyen helyzetekre?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy tanácstalan vagyok az életemmel kapcsolatban Nagyon egyrdül érzem magam, és tanácstalan vagyok, merre is mehetnék tovább. Nem tudom mit szeretnék. Ami igazán érdekelne abból nem tudok megélni. A barátaim is elkoptak mellőlem. Dolgozom, otthon vagyok, csinálom az apró-cseprő dolgaimat, de ennyi. Mikor szabadnapjaim vannak szinte csak alszom, vagy olvasok, vagy a youtubot bámulom. Szeretnék ki lábalni ebből a helyzetből és színesebbé tenni kicsit a hétköznapjaimat. Minden özletet szívesen fogadok. 37/N

2021. szept. 29. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van valami hobbid? Vagy amit eddig nem csináltál, de szívesen kipróbálnád? Valami elfoglaltságot kéne találnod a szabadidődre.

Sportolsz valamit? Szeretsz utazni? Van valami háziállatod? ilyenek.

2021. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Járj el bulizni és szerezz új barátokat/kapcsolatot.

Ha ez sikerül, akkor minden rendben lesz meglátod:)

2021. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes ilyenkor egy listát készíteni: mi érdekel/nem érdekel, mit szeretnél új dolgot kipróbálni, nem szeretnél-e új munkahelyet, ezáltal képezni magadat?

Rengeteg lehetősége van az embernek, ha egészséges...

2021. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!