Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csak akkor vagyok jó,...

Miért csak akkor vagyok jó, ha a másik nincs?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje kezdem azt érezni, hallani hogy csak pótlék vagyok mindenkinél. Pedig igyekszek jobb kapcsolatot ápolni a barátaimmal, ismerőseimmel de mindenkinek megvan már a legjobb barátnője akivel nyilván többet foglalkozik. Ezt még meg is értem. De azt már nehezemre esik elfogadni hogy mindenkinek csak akkor kellek ha a másik épp nem ér rá vagy csak utoljára jutok az eszükbe.

Ti is éreztetek már hasonlót?

Hogy változtassak vagy inkább hogy kéne hozzáállnom a dologhoz hogy ne így legyen?....nagyon szeretnék valakinek nem csak az utolsó gondolata lenni....



2021. okt. 12. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Én leszarom az ilyen "barátaim" akiknek csak akkor kellek amikor kell valami, igazából leszoktam tiltatni a számukat hogy fel hívni se tudjanak :D Facebookon letiltom őket, és ennyi...inkább vagyok "egyedül" mondjuk egy hétvégén minthogy ezekkel az emberekkel legyek vagy fuvarozgassam őket ide-oda stb.
2021. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem segitek senkinek.
2021. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem muszáj, csak akkor segíts ha szeretnél. De kis segítség vagy tanács is számít.
2021. okt. 12. 14:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor segíts és azon aki rajtad is segít...oda-vissza működik ez, persze hogy csak akkor vesznek elő amikor kellesz, mindenkivel így van amúgy...de legyen egy egyensúly.
2021. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet. igyekszek akkor többet segíteni annak akinek szüksége van rá. habár eddig is igyekeztem de nem nagyon viszonozták....
2021. okt. 12. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Zàrd ki aki nem foglalkozik veled csak akkor ha kell neki valami. Én nem baratkozom senkivel. Azért hogy atvàgjon lehúzzon minek. Mond meg a szemukbe amit erzel.
2021. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké...megpróbálok akkor őszinte lenni velük, bár nekem ehhez sok bátorság kell, de utána csak jobban fogom érezni magam nem?
2021. okt. 12. 14:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd meg nekik ,hogy neked rosszul esik hogy mindig te vagy az utolsó akit keresnek..Ha màst nem is érsz el vele, legalább a lelked nem nyomja tovább .
2022. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!