Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már azt, hogy...

Éreztétek már azt, hogy magányosak vagytok?

Figyelt kérdés

Hogy senkivel nem tudtok az élet dolgairól beszélni mert mindenki idióta körülöttetek a vallásostól az elszállt ezósig.

mindenki ingerült, korombeliek meg inkább hagyjuk (25)



2021. okt. 19. 20:46
 1/10 anonim válasza:
97%
Olyan régóta vagyok egyedül, barátok, párkapcsolat nélkül hogy már a magányosság érzet eltünt bennem és az egyedüllét vált számomra teljesen természetessé, megszokottá. Az egyedüllét már olyan nekem mint halnak a víz, az a természetes hogy ebben élek.
2021. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Inkább keress fel egy pszichológust, ha ilyen gondjaid vannak!
2021. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Van egy szűk baráti köröm, akikkel lehet ilyenekről komolyan beszélni, de tényleg sok a csőcselék.
2021. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1-es teljesen megértelek.
2021. okt. 19. 20:53
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Fiú vagy vagy lány? :)
2021. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Alapjáraton nem, mert magamnak alakítottam ezt a "remete" életet. Nem járok sehova, a kamu barátaimat leépítettem.

Akkor érzek magányt vagy inkább érzem magam "elhagyva", ha nem áll mellém még az az 1-2 ember sem akiket "megtartottam".

2021. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Mindig is egyedül voltam. Nem vagyok magányos mert jólvagyok magammal de az h sokkal sokkal több szociális interakcióra vágynék, adni kapni egyaránt, de h senki le se szar az nem esik jól.
2021. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az életem túlnyomó részében magányosnak éreztem, érzem magam.


21F

2021. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok sem ingerult, sem magamtól elszállt, jó a humorom is,szeretek értelmes dolgokról beszélgetni, illetve szeretnék,de nincs kivel.

Volt barátom, korombeli is, fiatal is,de idővel mind magával foglalkozott.Csak akkor jutottam eszukbe,ha baj volt és tanács,segítség kellett. Ez bizony nem barátság..:(


Pedig egy kirándulós, sétás beszélgetés nagyon jó tud lenni,testnek, léleknek egyaránt !

De ha nincs kivel, akkor magamban járom a csodás természetet és élvezem a jó levegőt és a madárdalt...


53F

2021. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Magányos még nem voltam talán, de olyan volt nagyon hosszú ideig hogy, nem tudtam senkivel teljesen nyiltan beszélgetni, csak ilyen "ivó haverjaim" voltak, most viszont ismerkedek egy lánnyal 2 hónapja, nem tellik el olyan óra egy napon hogy ne irkalnánk valamit egymással. Érzem hogy ez jót tesz a lelkemnek
2021. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!