Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnék véget vetni az...

Szeretnék véget vetni az életemnek, mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Se barátaim, se kutyám, se macskám, ee céljaim. Csak tengődök az egyetemen, de magam se tudom miért....


Egyszerűen csak el akarnék bújni egy helyre a világ elől, de nem megy. Mit tudnék tenni, hogy végre megtaláljam a helyem, és ne legyek egyedül?


2021. okt. 22. 01:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Kutyád éppenséggel lehetne.

Szerintem egy kutya jó megoldás lenne, bizonyítottan segít a mentális betegeken.

2021. okt. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kutyamenhelyre kutyát sétáltatni.
2021. okt. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha 20 évvel idősebb lennél, mondanám, hogy gyere adj egy puszit. Vagy többet is. De mivel nem vagy...


Amúgy meg a sok szenny mellett azért annyi klassz dolog van az életben, még akkor is, hogy tök egyedül kell végigcsinálni sok mindent. Nem igaz, hogy nem találsz kedvedre való elfoglaltságot!

Vegyél egy biciklit és ucucneki! Még barátokat is találhatsz így!

2021. okt. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hova valosi vagy? Hol elsz?

Mondjuk Budapesten kb lehetetlen nem talalni haverokat baratokat.

2021. okt. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne tedd kérlek, kérj segítséget.
2021. okt. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vegyél egy macskát, vagy fogadj örökbe egyet, és kérj segítséget.

Nehéz megtalálni az utunkat, nekem most 25 évesen kellett rájönnöm, hogy nemmis vagyok tehetséges abban amit hittem, így újra kell kezdenem az életem egy jó részét.


Ha gondolod beszélgethetünk.

2021. okt. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Szia! Járj el sétálni közben hallgass zenét ezzel ki tudsz kapcsolódni. Menj el közösségi helyekre ott tudsz ismerkedni.

Ha szeretnél írj nekem és beszéljünk.

2021. okt. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

#3:

Te honnan a francból szűrted le, hogy mennyi idős, mert arról semmit sem írt. Nem, nem csak húszévesen lehet egyetemre menni.

2021. okt. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A háziállat tényleg jó ötlet. Nagyon sok idős embernél látom,hogy nincs senkijük,.csak kutya, cica, olyat is láttam, akinek 10 macskája volt. Nekik te lennél a minden, várnának haza, játszanod kellene velük, etetni, ez elterelné a gondolataidat.
2021. okt. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
Én is szeretnék, de aztán mindig végiggondolom, hogy nincs sok értelme, mert a haláltól nem a szenvedés múlik el, csak te :)
2021. okt. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!