Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan akinek az a sorsa...

Van olyan akinek az a sorsa hogy örökre egyedül legyen?

Figyelt kérdés

Én bármennyire is szeretnék már végre barátnőt, de nem jön össze, nem találok magamhoz illő lányt.

Teljesen azt érzem hogy nekem már sosem lesz. Lehet nekem ez a sorsom, vagy még nem jött el az én időm?

24 vagyok már szóval már nem vagyok annyira fiatal ehhez.


2021. okt. 22. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Nyugi! Örökre biztosan nem. Mivel senki sem él örökké..
2021. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem jön össze mert annyira rá vagy görcsölve, hogy már itt rimánkodsz...


Ha letojnád magasról a barátnő témát, és csak simán élnéd az életed (tanulás, munka, hobbi, barátok)

Akkor nagy valószínűséggel egyszer csak belebotlanál egy olyan lányba aki bejön neked, és te is neki.

2021. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeretné, akkor lesz is. Inkább azt kéne kérdezned, miért nincs? Túl magas a mérce? Esetleg a viselkedésed nem szimpatikus nekik valamiért? Rossz helyen keresed? Stb... Érdemes lehet átgondolnod...
2021. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
nincs olyan, hogy sors.
2021. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!