Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én örökre egyedül fogok élni?

Én örökre egyedül fogok élni?

Figyelt kérdés

Mindjárt 23 éves leszek, de még sosem volt párkapcsolatom. Barataim sem voltak úgy igazán. Főleg mióta már dolgozom nagyon magányos vagyok.

Családtagjaimon kívül nincs senkim. Szüleimmel lakom még.

De félek ha majd elköltözöm akkor mi lesz velem. Csak a munka és az egyedüllét?

Legalább egy barátnő kéne hogy legyen akivel lakjak.

De felek hogy mivel eddig sem volt semmi így elég nagy rá az esély hogy a továbbiakban sem lesz. Meg majd szeretnék családot is, de hát így hogy..


2020. jan. 11. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Menjél pszichológushoz, aki felvértez a barátkozás képességével. Én is így találtam párra, elkezdtem nyitottabb lenni. Neked kell különböző helyekre eljárni, ahol emberek vannak.
2020. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem késtél le semmiről. Egy rakás embernek valamikor 25 felett van az első. Jönni fog valaki, pont, amikor nem várnád.

Persze másik rakásnak meg már 14 évesen megvolt az első szex is és ha valami nem normális dolog, akkor ez utóbbi.

2020. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Egyrészt nem leszek örökké magányos, mert nem élsz örökké. Minden rossznak vége szakad egyszer, legkésőbb a halállal, úgyhogy ez vigssztaljon!

Amúgy meg költözz albérletbe, vegyél ki egy szobát, és akkor lesznek körülötted emberek, akikkel akár még össze is barátkozhatsz.

2020. jan. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Én 31 éves férfi vagyok nekem sem volt barátnöm soha, barátaim sincsenek, dolgozni járok aztán egésznap egyedül vagyok,szülökkel lakom.

Nem tart örökké mert megfogunk halni 30-40 év múlva

2020. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát most erre mit lehet mondani, ismerkedj. Ha valami pszichés oka van pl. szorongás, gátlásosság menj pszichiáterhez.

Nekem szociális fóbiám van, nem mentem pszichiáterhez, 31 éves vagyok és nem volt még barátnöm ez miatt. Most már bele törődtem, hogy egyedül élem le az életem. Most inkább az aggaszt, hogy mi lesz velem, ha valamiért nem tudom fizetni az albérletet.

2020. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért nem kommunikálsz másokkal? A barátnő az nem esik csak úgy az ember ölébe. Mondjuk valami hobbi segíthetne, de nem ilyen otthonülős, hanem el kéne járni, akár csoportos edzésre, én pl ott is szereztem barátokat.

Meg érdekesnek kell lenni, okosnak, intelligensnek, jó ha házias vagy, tudsz főzni, humor se utolsó, illetve kell egy jó kisugárzás.

Jah és ne a problémáiddal nyiss. Ha kiderül, hogy a szüleiddel élsz, nagyban ellensúlyozza, ha mellé azt is közlöd, hogy besegítesz a háztartásban, pl mosni, mosogatni, főzni szoktál, meg az is, ha emellett van egy kis megtakarításod is. Ne légy az a tipik aggszűz, mert úgy tényleg nem lesz barátnőd.

2020. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4-5-ös, nem kell beletörődni, ne várjátok se a halált, se a sült galambot, nektek a kezetekbe venni az életeteket, ezt senki más nem fogja helyettetek megtenni. De az élet nem azért van, hogy végigszenvedjük alig várva, hogy mikor lesz vége! Erre való a pszichológus!
2020. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Aztán az a pszichológus mit is adna több millio forintért óránként már 30 ezret kérnek...

Szabó Péter féle lózongukat illetve hogy nyiss mások felé és minden rendben lesz. Mondani könnyü, attól még nem leszek érdekes a nök számára ha nincs nagy dumám humorom stb. Ezeké volt mindig az összes csaj a nagy társasági embereké

2020. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, életedben nem voltál pszichológusnál, innentől kezdve semmi alapod nincs, hogy kijelentsd, hogy ők mit csinálnának. Eleve nem ad tanácsot, viszont felturbózza az önbizalmadat, mert az láthatólag nincs neked, megtalálja a valós értékeidet és támogat abban, hogy fejleszd azt, amiben még van fejlődnivalód. És nem 30 ezerért, mert nem Bagdy Emőkéhez meg a lányához kell menni, hanem 10-12-15, max 16 ezerért. Néhány százezret kell befektetni, amitől 180 fokos fordulat állhat be az életedben.
2020. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó végülis lehet majd teszek egy próbát,nem veszíthetek semmit,én csak egy szép barátnöt szerettem volna de már úgy érzem mindegy feladtam reménytelen.
2020. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!