Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért leszek harmadik kerék?

Miért leszek harmadik kerék?

Figyelt kérdés
Lényegében van egy négyes csoportunk de az egyik személy aki jelenesteben fiú sosincs velünk. Szóval én valahogy harmadik kerék leszek például tesin együtt van a két osztály mi a röplabdát passzolgatjuk én állok az egyik felén a pályának ők meg egymással szórakoznak én csak nézem őket igazából 3. Óta nem voltak barátaim az évfolyamtársaimmal játszottam nekem ők kedves ismerősök de vissza a lényegre inkább csak nézem őket és volt olyan is hogy például előttem kérdezte meg az egyik barátnőm a másikat hogy nem jön e át én meg a levegő szerep játszom köztük. És ugye ebbe a korosztályba mint én kinek nem lenne szerelme nagyban sétálok az egyik barátosnémmel és éppen a szerelmemről beszélünk és éppen mondom neki mivan ha neki az Xy tetszik erre szól egy olyat hogy milyen lenne már ha összejönnének és ezelőtt is látszott rajtam hogy nincs életkedvem de ő akkor is hozzászól egy olyat. Nemértem őket mit kéne tennem? Vagy esetleg csinálnom? Ti mit tennétek?

2021. okt. 23. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ők nem a barátaid. Gondolom még általános sulis vagy, az irásodból ítélően. Nem veled van a baj hanem velük, egyszerűen nem tartozok abba a környezetbe. Jómagam 18 éves vagyok, sosem voltam örökre szóló barátaim. Voltak akik jöttek mentek de mindig eltüntek az életemből. És én ezért nem haragszom mert adtak nekem némi ízelitőt milyen is ha háttérbe vagy szorítva. Azt tudom neked tanácsolni hogy ismerkedj meg új emberekkel légy nyitott, kedves az mindig nyerő. És ne ragaszkodj olyan emberekhez akiket nem érdekelsz mert időpocsékolás. Nekik az a barát vagy aki eljön vásárolni ha a másik nem ér rá, tudom hogy fáj de így van. Ne próbáld őket megérteni, ne is haragudj rájuk. A legnagyobb bosszú ha nelkülük us boldogulsz. Keress új barátokat, de a mostaniakkal ne légy ez miatt bunkó.
2022. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!