Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedülálló 30-as 40-es...

Egyedülálló 30-as 40-es hölgyek általában mit csinálnak péntek esténként? Ülnek otthon a TV előtt? Akár férfiak is írhatnak.

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen, pont ezt csinálom. :) 30\N
2021. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem uncsi?
2021. nov. 5. 22:03
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Ezt csinálom, bár inkább a gép előtt meg a könyvek felett ülök. Introvertáltként ez jelenti a boldogságot, pedig sosem nézik ki belőlem ezt az emberek.. A külsőm miatt (szoktam modellkedni, általában katalógus fotózások) első látásra valami bulizós, pasizós kis libának szoktak gondolni. Egyre jobban frusztrál ez, pedig távolabb ez a stílus már nem is állhatna tőlem. Aztán persze mindig kellemesen csalódnak bennem, de akkor is...29/N
2021. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó akkor hogyhogy nincs barátod?
2021. nov. 5. 22:16
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Túl magas a mérce, illetve senki sem tetszik. Van ilyen is. Nem mindenki akar ráfüggni egy másik emberre. Írtam is, hogy introvertált vagyok, vagyis aki nem tudja milyen ez a személyiség, az antiszociálisként szokta aposztorfálni az ilyen embereket.
2021. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit átrendeztem a nappalit, aztán ugráltam MTV 90s-ra, aztán néztem sorit, rejtvényt fejtettem, játszottam egy mobilos játékkal, és olvastam. Mindjárt olvasok tovább, csak előbb el kell caplatnom kivenni a lencsémet.


De ugyanezt csináltam huszonévesen meg tizenévesen is, a zene is stimmel. Nem a koromtól függ, hanem a személyiségemtől.

2021. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nézik az X faktort. Vagy tudom is én mi most a trendi celeb műsor....
2021. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
anyám esténként azokat a hülye műsorokat nézik az a mi kis falunk, x faktor meg ezek, napközben vagy ruhát vesz, vagy ügyeket intéz, vagy valami hogy az elfoglaltság látszatát keltse :D De mondjuk ő 1 hónapig melózik külföldön 1 hónapig itthon szabadság, nem tudom milyen azok az idős nők élete akik hétfőtől péntekig melóznak 8-12 órában. Gondolom nekik ugyan ez van este, csak napközben meg melóznak és az órát nézik minden percben hogy lehet-e hazamenni :D
2021. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Ezt a sok egyedülálló 30-40es nőt... De szívesen feldobnám a szexuális életeteket.
2021. nov. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Én péntek esténként egy hittan (közösen imádkozó, biblia olvasó/értelmező) közösségbe járok, de éppen azon gondolkozom, hogy már nincs értelme velük összejönni.


5 és fél éve (20016. április 22. óta) szinte szünet nélkül (covid kényszerszünetet kivéve) tartom velük a kapcsolatot, de eddig elviselhető volt. Néhány hete viszont annyira "tiszteletben kell tartanom" egy közösségi tag különböző fóbiáit, hogy kezd elmenni a kedvem tőlük.


De előfordult már, hogy ehelyett péntek esténként egy férfi ismerősömmel találkozgattam, amely érintkezés során hivatali ügyeket beszéltünk meg.


47N

2021. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!