Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerezhetnék rajongókat...

Hogyan szerezhetnék rajongókat?Hogyan érhetném el hogy több ezren lájkolják a hozzászólásaimat?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy az ismert emberekre figyelnek az átlagemberek.Amit mondanak,az számukra szent.Például Orbán Viktor ha csak annyit ír a közösségi oldalán hogy a felhők fölött mindig süt a nap,azt is több tízezren fogják lájkolni.Az ismert emberekre figyelnek.Hogyan érhetném el,hogy rám is figyeljenek?Hogy egy olyan hozzászólásomat is több ezren lájkolják ami csak annyi hogy kisütött a nap?

2021. nov. 6. 22:55
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Én ha kitennék egy képet hogy parizeres kenyeret eszek piros arannyal,senkit nem érdekelne.
2021. nov. 6. 22:58
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Meg is válaszoltad. Legyél ismert ember.

Amúgy komolyan ez a legnagyobb problémád, hogy nem "lájkolják" több ezren a hozzászólásaidat? 14-16 éves gyerekeknek lehet ilyen szintű problémája.

2021. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én is érek annyit mint egy ismert ember.Én is érek annyit mint a miniszterelnök.
2021. nov. 6. 22:59
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Xd és? YouTube-ön van 30ezer követők, Veszprémben többszőr felismertek! Mégse várom el, hogy lájkolják a posztjaimat!
2021. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4-es milyen néven vagy fönt?Utcai videókat csinálsz?
2021. nov. 6. 23:03
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Én nem mondtam semmi olyat, hogy nem érsz annyit mint egy ismert ember, vagy mint a miniszterelnök. De a helyzet ettől még nem változik. Nem vagy ismert, így a világ 99,99999%-a le fog szarni. De nem csak téged, hanem engem is, a páromat is, a szomszédomat is, a kollégáimat is, stb. Ezt jobb ha elfogadod.
2021. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%
Troll kommenteket írjál, azokra általában ráharapnak!
2021. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Csinálhatnék utcai videókat,csak amit én csinálnék azt már mások is csinálják,így az én videómat a kutya se nézné.
2021. nov. 6. 23:08
 9/19 A kérdező kommentje:
7-es igen,de folyamatosan szellemesnek kéne lennem,hogy fent maradjak.Egy ismert embernek nem kell szellemeseket írni ahhoz hogy több ezren lájkolják a hozzászólását.
2021. nov. 6. 23:11
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudod kérdező nekem van 1 átlagember ismerősöm aki ilyen kommenteket irogatott és sokan reagáltak rá.
2021. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!