Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valahogy meglehetne szüntetni,...

Valahogy meglehetne szüntetni, a barátságok, emberi kapcsolatok iránti kötődést, vágyat?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és elegem van már, hogy egy éve ugyanott tartok. Nincsenek barátaim, és van egyfajta vágy, hogy legyenek, de nekem nincsenek, és ez elszomorít. Elszomorít az, hogy senkinek nem érdekek, és senki nem szeret igazán. Elegem van már ezekből származó rossz gondolatokból. Hogy tudnék ezeknek véget venni? (Mielőtt valaki mondaná, nem akarom megölni magam)

2021. nov. 12. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
A 16 éves fiam is ezt érzi, érezte, pedig van egy gyönyörű barátnője. Úgy érzi stagnál az élete.Láttam sírni. Sokat beszélgetek vele, mondja el a problémáit. Ez segít 🙂.
2021. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátaim nekem sincsenek nagyon, ha gondolod beszélgethetünk. 16/F
2021. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehéz ez. Abban kb. biztos vagyok, hogy 17 évesen még nem ment el a vonat: én a mai legjobb barátaimat 30 évesen ismertem meg. Előttük is voltak kisebb, nem tartós haverságok, de nekem kellett egy érettség az igazi barátsághoz.


A másik dolog, hogy sztem az a "barátképes" ember, aki nem fél a világtól, akin látszik, hogy vannak tervei és céljai, és tesz is értük. Az ilyen ember már nem csak egy random srác, hanem "valaki".

2021. nov. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as nekem ez a képességem mostanában megszűnt, én csak csalódást okozom a barátaimnak :(
2021. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!