Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen érzés volt bennetek,mik...

Milyen érzés volt bennetek,mikor elfogadtatok azt,hogy vége végleg?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve nincs senkim,és most kezem felfogni,és elfogadni,hogy végleg vége az utolsó sráccal.

Az elmúlt időszakban néha beszéltünk,párszor találkoztunk,de neki nője van,én pedig itt vagyok az összetört szívemmel egymagam.

Neki ez idő alatt tobb kapcsolata is volt,nekem pedig egy sem.

A legutolsó találkozás óta nem beszéltünk,csak annyit írt 1-2 hete,hogy majd találkozunk,de persze tudom,hogy nem. Egy szót sem beszéltünk azóta.

Fájt eddig is az egész,de most az is faj,hogy tényleg el kell engednek,és le kell mondanom róla,és ez furcsa érzést vált ki belőlem.

Hatalmas fájdalmat,és hiányérzetet,ürességet,de egy kicsit mégis felszabadultsagot.

Elfogadni azt,hogy az volt az utolsó olelesunk,csokunk és osszebujasunk egyszerűen szettep belülről,és nagyon nagyon mélyen remélem,hogy egyszer még össze hoz minket a sors,de abban is reménykedem,hogyha végleg vége,akkor ezek után már nekem könnyebb lesz.



2021. nov. 24. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen. Évekkel később is éget az utolsó emlék vele, amiről akkor nem tudtam, hogy az lesz az utolsó. Azóta is fáj és a lelkem mélyén reménykedek, hogy hátha egyszer mi újra együtt...
2021. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nekem egy fél év elég szokott lenni. Egyszer volt egy év.
2021. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetesen vacak érzés volt, hirtelen olyan üres lett minden.

Pedig még annyira hosszú kapcsolat sem volt.

Időnként eszembe jut, de soha nem tartottam opciónak, hogy újra össze akarjak vele jönni, meg nem is rágódtam azon, hogy milyen lenne, ha...

2021. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valahogy én érzem,hogy ez volt az utolsó,és akkor is éreztem..

Ahogy magához húzott és atoltelt és megcsókolt olyan más érzést váltott ki belőlem :/

2021. nov. 24. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!