Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert van ez az erzes bennem...

Miert van ez az erzes bennem allandoan?

Figyelt kérdés
Neha teljesen indokolatlanul teljesen elmegy a kedvem mindentol es tok egyedul erzem magam, azt hogy indokolatlanul azt ugy ertem hogy peldaul pont ma volt ez hogy kint sutottunk csaladdal es mindenki mosolyog teljesen jol elvoltunk veszekedes es barmi ilyesmi nelkul, de legbelul egyaltalan nem elveztem ezt az egeszet es ez most csak a mai pelda volt, vannak barataim de csomoszor ramjon ez a "depresszios" feeling es teljesen eltudja cseszni az egesz napomat, mikor egyebkent egy tok jo napom lehetett volna

2021. jún. 30. 20:28
 1/2 A kérdező kommentje:
nemtudom szamit e de 17f
2021. jún. 30. 20:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljes mértékig ugyan ezt érzem. Tényleg nagyon sajnálom a helyzetedet. :( Én emiatt már öngyilkos is próbáltam lenni többször is. Semmit nem tudok tenni elene, csajozást is próbáltam az sem segített. :( Kérlek ha rájössz valamire nekem is jelezd!


Én szedek emiatt két gyógyszert is: Perdox, Aripiprazol

De semmi hasznát nem látom. :(


20/F

2021. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!