Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért akar sok férfi görcsösen...

Miért akar sok férfi görcsösen barátnőt maga mellé?

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 09:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
80%
20. Hiába akar ha a férfi meg nem.
2021. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
94%
Felesleges azon veszekedni, hogy a férfiak vagy a nők akarnak gyereket. Mindkét nemből megavan az a réteg, aki szeretne, és aki nem. Ennyi.
2021. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
74%
Az lehet, de ők szerintem vagy nem találnak egymásra, vagy ha mégis, akkor még azelőtt szétmennek, hogy eljutnának a gyerekvállalásig.
2021. nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Illetve a vállalásuk beteljesítéséig.
2021. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Vagy utána mennek szét
2021. nov. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Több férfi akar szerintem főleg a fix szex miatt nőt, meg mert az státuszszimbólum a szülei, haverok előtt, hogy sikerült a "vadászat". Ahogy sok nő sem tudatosan választ, csak örül annak, ami akad (vagy pont szidja persze, de mégis marad...).

Azért benne van szerintem mindkét nemben a sztereotípia, hogy a nő legyen szép, gondoskodó, alkalmazkodó, a férfi meg erős, gazdag, tiszteletreméltó... Aztán ennyi sokaknak a ködös preferencia.

De azért vannak bőven, akik minden más téren is tényleg hozzájuk illő társat keresnek, aki a családjuk, segítőtársuk, hálótársuk, bajtársuk, legjobb barátjuk, pszichológusuk... stb. lehet (gyerekkel vagy anélkül, az már rajtuk áll, hogy képzelik), s hát fontos, hogy ne csak kapni akarjanak, hanem kölcsönösen tudjanak egymásnak adni. (Ahogy gyereket is akkor jó vállalni, ha elsősorban szeretni szeretnél és képes is vagy mindig előre adni, önzetlen lenni.)

2021. nov. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarok görcsösen barátnőt, csak 20 évesen még 1 sem volt és igazán szeretnék már valakivel együtt lenni.
2021. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok, sosem akartam, eleve rossz ez a kifejezés. Mégis házas vagyok. Dolgoztam, igyekeztem azon, hogy egyedül jól legyek, élvezzem az életet. Aztán ehhez csatlakozott egy hasonló partner. Ki nem álhatom azt, hogy akarok egy barátnőt és onnantól minden nap bele kell gebednem, hogy az "akaratom" tárgya is akarjon engem, el ne hagyjon. Ehhez nekem nincs energiám. Viszont a kiegyensúlyozott párkapcsolat nekem többet ér. Nem baszogatunk senkit, engem sem baszogatnak.
2021. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!