Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt már ilyenben részetek?

Volt már ilyenben részetek?

Figyelt kérdés

Eddig is ki voltam égve 20-as éveim vége felé. De mindig találtam valami kapaszkodót. De az utóbbi időkben egyre depisebb vagyok pedig harcolok ellene. Nem látom semminek az értelmét. És ez nem iylen kamaszos hiszti, hanem a mindent jól megfontoltam és átnéztem utáni érzés. Néha nagyon szeretnék hinni a túlvilági életben, de sokszor rácáfol az élet. Gyakran imádkozom de a lét mindig rám cáfol.

Borús vagyok, csalódott. Úgy érzem hiába próbálkozom nem jutok sehova. Félek is az élettől, emberektől.

Volt más is hasonló helyzetben? Van itt olyan aki mélyen csalódott, kiégett, befásult? - Engem már a hobbim se nagyon érdekel...


Gyakorlatilag teljesen egyedül élek. Elfáradtam.



2021. okt. 23. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2021. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Én is egyedül élek. mondjuk ebbe szerintem semmi nincs..


Nekem két célom van az életben. Szeretném megvenni a kinézett autómat, és szeretném felújítani a házat az elképzeléseim szerint.


Nem mondom hogy a kitűzött céljaim felé sikerült egy centit is haladnom.. de dolgozok rajta. :D

2021. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A hitet nem lehet cáfolni. Vagy hiszel valamiben, vagy nem. Amúgy a kiégés mindenkivel előfordul. Vegyél ki néhány nap szabadságot, esetleg táppénzre menj el, aztán menj el bulizni egyet. Vagy ha nem szoktál bulizni, akkor kirándulj egyet, próbálj minél kevesebb facebookot, instagramot, meg tévét nézni, minél kevesebbet nézed ezeket a szharokat, annál kevésbé leszel depressziós. Nem mondom, hogy ezek nálad 100%-osan be fognak válni, de nekem rengeteget segítettek.
2021. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az segített amikor ugyanitt tartottam, hogy alaposan végiggondoltam és eldöntöttem, hogy nem vagyok hajlandó így leélni az életem. Nyilván szeretnéd most, ha valaki mondana valami tök egyszerű megoldást a gondodra, de az az igazság, hogy nincs. Ezt kizárólag te teheted meg saját magadért, ha másoktól vársz segítséget benne, akkor nem fog menni. El kell jutnod arra a pontra, amikor felismered, hogy az, hogy élvezed-e az életet csak a te döntéseden múlik.

Én amikor erre rájöttem egyszerűen meghoztam a döntést, hogy igenis jár nekem is a boldogság. Hidd el hogy az egész fásultság alapja az, hogy valamiért úgy érzed nem jár neked. De ez baromság. Mindenkinek jár a boldogság, csak hagyni kell magadnak, hogy észre is vedd.

2021. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!