Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy átlagos kinézetű kicsit...

Egy átlagos kinézetű kicsit pocakos gyári munkás férfi megkaphat egy jó testű,csinos 30 alatti nőt?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen ismerőseim,kollégáim akik 40 fölöttiek, egyszerű melósok,keveset is keresnek és megnézik a csinos fiatal csajokat,és fantáziálnak is róluk.Én is megnézem a 30 körüli szép csajokat,én is fantáziálok róluk 40 éves kiskeresetű átlagos férfiként.De lehet valóság az álomból?Vagy jobb ha a molettebb 50 év felé járó nőkkel foglalkozok?Fiatal 30-as jó testű csajnál nincs esélyem?

2021. okt. 20. 15:25
A kérdező szavazást indított:
Egy 40 év feletti férfi ne foglalkozzon 30 vagy az alatti jó testű nőkkel
Egy 40 feletti átlagos keveset kereső férfi is összejöhet jó testű fiatal csajjal.
40 fölötti átlag kinézetű férfi 40 fölötti nőkkel foglalkozzon,de azok közül se a jó testűekkel hanem a ducibbakkal.
34 szavazat
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre,egy fiatal csinos csaj még elbeszélget egy 40 feletti átlagos kinézetű melóssal,de több nem nagyon szokott lenni.Nem lépnek följebb.A csaj másmilyen pasira vágyik.
2021. okt. 20. 15:29
 2/33 anonim válasza:
91%
Ez mindenkinek eltérő, hogy kinek melyik korosztály jön be. Az, hogy szép, meg molett az meg nem ugyanaz a kategória, mert van akinek a molettebb nők tettszenek és van akinek a vékonyabbak. Egyébként, ha van kifejezetten, olyan 30 körüli nő aki tettszik, próbálkozz be hátha, ha nem jössz be neki úgyis elutasít független attól, hogy hány éves vagy. És nem minden nőnek a kereset az elsődleges.
2021. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%

Mi van veled kérdező?

Kiraktak a felnőtt párkapcsolatok rovatból, oszt gyűttél ide is provokálni?

Ejnye, ejnye, nem szép dolog ez!

2021. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%

Maximum akkor, ha a csajszinál épp nincs hol laknia és a melós pasasnak meg van saját ingatlana.

Olyankor a csaj addig szétteszi a lábát Kőműves Kelemennek, míg nem talál egy korban hozzáillő jóképű, gazdag pasit, akivel léphet.

2021. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nekem sok 40 feletti férfi ismerősöm van,akik udvarolnak 30 körüli szép csajoknak,de a beszélgetés él,hülyéskedésnél nem jutnak tovább.A nők meghúznak egy határt,amin nem lehet túlmenni.
2021. okt. 20. 15:36
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

''Olyankor a csaj addig szétteszi a lábát Kőműves Kelemennek, míg nem talál egy korban hozzáillő jóképű, gazdag pasit, akivel léphet.''

Ezt hívják megélhetési ismerkedésnek.

Rengeteg ilyen lány van a társkeresőkön.

Különös ismertetőjelük, ország szegényebb régióiból ismerkednek, pár mondat után a mit dolgozol, mennyit keresel, van lakásod vagy házad szentháromság kérdés mindig elhangzik.

2021. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nekem az az ijesztő,hogy akiknek jó beszélőkéjük van,azoknak se sikerül a fiatal,csinos csajokat becserkészniük.Jó,nem jóképűek,nem fiatalok,de akkor is.
2021. okt. 20. 15:39
 8/33 anonim ***** válasza:
50%

Kettőn áll a vásár.


Fontos a férfi fellépése, és hogy a nő szeresse a melósokat :)


Akinek nem az irodában nyavalygók jönnek be...

2021. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Egy idősebb nőismerősöm azt mondta múltkor,a mostani fiatal csajok körültekintőbben választanak párt,mint ők akik régen voltak fiatalok.
2021. okt. 20. 15:46
 10/33 anonim ***** válasza:
70%
Keress olyan szépeket, akik több gyerekkel egyedül maradtak, ők már nem válogatnak.
2021. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!