Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet,hogy már soha nem...

Lehet,hogy már soha nem leszek szerelmes?Soha nem fog már tetszeni senki?

Figyelt kérdés
10 éve voltam utoljára szerelmes egy lányba.Azóta nem találkoztam olyan lánnyal,akiben megfogott volna valami.Csak átlagos lányokkal ismerkedtem meg.Volt akivel kölcsönösen nem voltunk szimpatikusak egymásnak.Rossz, amikor találkozok egy szép lánnyal és mégsem lesz szimpatikus.

2021. nov. 26. 08:32
A kérdező szavazást indított:
Sok rendes, szerethető lány,nő van
Kevés a normális, szerethető lány,nő
Sok a hasonlóan gondolkodó lány,nő
30 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Volt egy lány pár éve akinek mindig mondtam viccből hogy szerelmes vagyok belé,hátha tényleg beleszeretek,de nem.Volt,hogy hetekig rá se írtam.
2021. nov. 26. 08:39
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Lehetséges, de ez inkább a saját lelkivilágoddal van összefüggésben, mint a lányok szerethetőségével. Vannak emberek, akiknek minden héten új életre szóló szerelmük van és vannak, akik csak egyszer szeretnek. Én is az utóbbiba tartozom, de ez nem a lányok hibája. Sok nagyon szerethető lányt ismertem meg, mégis képtelen voltam beléjük szeretni. Velem van a probléma, hogy ennyi év után képtelen vagyok azt az egyet elengedni.
2021. nov. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Múltkor megismerkedtem egy pszichológusnak tanuló lánnyal és csalódás volt.Nem volt buta,okos volt,jól is nézett ki de nem volt benne semmi plusz.Eszembe se jutott hogy udvaroljak neki annyira átlagos volt.
2021. nov. 26. 10:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3: Kicsit én is így vagyok vele... Nagyon kevés a számomra különleges nő, kb. egy van, aki már 10+ éve az számomra, de az sajnos nem jött össze. Én azon gondolkoztam, hogy lehet több időt kéne hagynom mások megismerésére is, hátha idővel alakul ki valami mélyebb érdeklődés. :/
2021. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, sajnos csak nagyon ritkán tetszik meg valaki úgy igazán. Gondolom sokan nem várnak ekkora vonzalomra, hanem találkozgatnak emberekkel, aztán vagy kialakul valami, vagy nem...
2021. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a férfiakkal vagyok így, pedig fiatalabb koromban nem volt ez jellemző rám, elég hamar találtam mindig valakit, akibe bele tudtam szeretni. Most meg, mindegyik valahogy "idegen" marad. Nem értem, miért van ez.
2021. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én könnyen szerelembe tudok esni, bár hogy valaki engem szeressen, na az érdekes lenne...
2021. nov. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is most úgy érzem, hogy nem tudok már az lenni, pedig korábban volt jó pár nagy szerelmem. Sajnos nem igazán viszonzottak voltak. Szerintem ez csak átmeneti állapot, amíg nincs olyan személy a látóhatárban, addig nem leszek az.
2021. nov. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Próbáld meg nem ötpercenként kicsapni a brét, és mindjárt több szerethető lányt fog látni.
2021. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!