Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nincs szakmám és nem értek...

Ha nincs szakmám és nem értek semmihez attól még lehet hogy meg fogok élni valahogy?

Figyelt kérdés
Műszaki dolgokhoz nem értek,nem tudok megszerelni semmit,sem mosógépet,sem autót,sem villanyt,ha eldugul a mosogató,nem tudom szétszedni és kicserélni benne a szűrõt.Megélhetek azért valahogy?

2021. nov. 30. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezekhez én se értek, mégis jól megélek, mert a munkámnak és a hobbijaimnak (azért írom, mert ezekből is szokott bevételem lenni), semmi köze a műszaki dolgokhoz.
2021. nov. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem tudok vakolni sem,festeni sem,nem tudok lerakni padlólapot,csempét sem tudok felrakni.
2021. nov. 30. 10:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg menj el valami tanfolyamra? Valamihez csak értesz, nem kell feltétlenül burkolónak lenni.
2021. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#2

Remélem tudod, hogy nem csak kétkezi munkák vannak. Van számtalan olyan munka, ahol elsősorban a fejedet kell használni, mondjuk ezekhez szinte mind kell valamilyen végzettség.

(#1)

2021. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
A pilitikusok sem.
2021. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Politikusok
2021. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A nagyrészéhez, amiket felsoroltál, én sem értek. A kerékpáromat meg tudom szerelni, meg az autómon az olajat le tudom cserélni, de kb ennyi. Semmi szakmám nincs, viszont én mindenképp el akarok végezni valamit. Megélni most is megélek, bár kinek mit jelent a megélés, én például a szüleimmel élek, szóval jól megélek, viszont ha egyedül laknék, akkor már nem tudnék, mert maximum albérletbe tudok menni, ott meg a bérleti díj, kaja, rezsi szűken pont kiadná a fizumat, és egy forintot se tudnék félretenni.
2021. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Két számot össze tudsz hasonlítani, alapműveletek megvannak? Adsz-veszel, közben megtanulod, ami kell.
2021. dec. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Itt egy lista, milyen szakmák vannak. Biztos van, amit tudnál csinálni. Lehetnél például betegápoló kórházban, (az, aki tologatja a betegeket ide-oda), vagy lehetnél kéményseprő, tűzoltó vagy a MÁV-nál jegykezelő a vonatokon, sok minden, de itt egy lista:

[link]

2021. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy milyen iskolai végzettséget sikerült eddig összehozni, és onnan talán könnyebb átnézni mik a lehetőségek.

A párom se ért ilyenekhez, és most csinál egy tanfolyamot, virágkötő és virágkereskedő. Amint levizsgázik, már lesz munkája.

2021. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!