Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs kedvem semmihez,legszive...

Nincs kedvem semmihez,legszivesebben otthon ülnék egész nap. Valaki valami tipo hogy ujra onmagam legyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok a barátaimmal talalkozni,a szobamban ulok es olvasok,filmezek. Lehet hogy ez a kamaszkorra jar de nagyon furának tartom hogy egyik naprol a masikra történt ez. Suliidoben minden delutan a barataimmal voltam most meg semmi. Ok nelkul bunko vagyok veluk es mar nem beszelnek velem :(

#barát #magány #szomorúság #tanácsiot kérek
2021. júl. 17. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki velük.
2021. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
tépj szét mindent
2021. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Örülj neki hogy vannak , nekem nincsenek. Én tényleg egésznap itthon ülök, nem csinálok semmit mert munkám sincs , egyedül lakok.
2021. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem törtent kulonosebben semmi es igy lettel hirtelen ilyen begubozos, akkor lehet a hormonok (ha valoban kamasz vagy) az oka.

Amivel segithetsz magadnak:

- odafigyelsz a taplalkozasodra, alvasodra, napi rutinodra

(Ne gondolj oriasi dolgokra, csak ilyenekre, hogy mindenap egyel zoldseget,gyumolcsot, probalj reggelizni ebedelni vacsorazni nor.al idoben, aludj legalabb napi 8 orat es azt ejjel tedd (ne filmezz hajnalig), igenis minden nap kelj f3l x ieopontig, ebedelj nagyjabol ugyanabban az idopontban stb.


- kiprobalhatod a berescsepp- c vitaminkombót egy honapra


- valassz ki legalabb 2 legkozelebbinek tartott baratot es veluk igenis probalj talalkozno, programot szervezni (es ketnaponta legalabb felhivni oket...ne online hanem élő hanggal, ha neked nincs is kedved beszelgetni cska kerdezz...sok sok erdeklodo kerdes es hallgasd a valaszt, csak kerdessel nehez bunkonek lenno:-)


- minden nap setalj vagy biciklizz a szabadban, lehetoleg valami parkban vagy legalabb olyan helyen ahol nem csak a betont latod


Esetleg latogasd meg a nagyszuleid, vagy egyeb rokonsagot. Ha a baratokhoz nincs is kedved a rokonok talan jobban elviselnek, nincs rajtad olyan teher a jopofaskodas terén.

2021. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen népbetegség mostanában, 30 évesen ugyanígy érzek, inkább nem megyek ki, meg filmezek, mondjuk csóró helyen is lakom Pécsen, ahol tök lepukkantak az emberek is, meg úgy kb minden.
2021. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pihenj egy kicsit, csináld azt amit szeretnél aztán majd mész velük ennyj
2021. júl. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!