Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Idős egyedülálló özvegy nő,...

Idős egyedülálló özvegy nő, miért vesz magához sok fajta állatot, ez rendben van? Mi lesz velük ha meghalna?

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert vágynak ők is társaságra, csak ebben a korban már nehéz kiruccanni és szociális életet élni, ezért vesznek inkább háziállatokat akik kompenzálják a magányt.


Gondolom ha ez megtörténik akkor vagy a családja venné gondozásba az állatokat, vagy a kedves szomszéd kezdene velük valamit.

2021. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert unatkozik, magányos.

Majd te ellátod őket, ha meghalna. Gondolom...ha már ennyire foglalkoztat a sorsuk.

2021. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Sok esetben a lakásban rothadó tetembõl táplálkoznak míg ki nem jönnek a hatóságok és elszálítják õket menhelyre.Ettõl függetlenül a friss vizet valahogy old meg.Akár vizipisztollyal az ablak résen belõdözve.
2021. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Mert az ideje nagy részében egyedül van! A felnőtt, családos gyerekei havonta - vagy ritkábban látogatják csak meg, a férje már elhunyt. A helybéli barátnői meg már elhunytak.

Így maradnak neki az állatai, akik lefoglalják a gondolatait.

De olyan is van, aki az egész életét így élte le!

Én is itt vagyok 29 évesen, és nekem is ez a helyzet... Egyedül maradtam egy éve. Azóta a csirkéim az egyetlen társaságom... Még van egy barátom, akivel együtt szoktam menni ide - oda. De, ők is terveznek családot, és akkor magamra maradok.

Ez az élet rendje, ez így helyes! De, el nem tudom képzelni, hogy milyen lehet egyedül leélni egy egész életet...

2021. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Ahogy a környezetemben tapasztaltam, a halála után a rokonok eladják a házat, a tulajdonait, a háziállatait meg kibaxxák a g3cibe.

Ha nem állatbarát valamelyik szonszéd, akkor kóbor állatok lesznek.

Ha meg nincsennek rokonai, senkije, lehet időbe telik mire felfedezik hogy meghalt. Ha benti állatai vannak, addigra lehet ők is meghalnak.

2021. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert szeretni akar valakit, gondoskodni valakiről, valamiről, de már nem nagyon tud másról, mint kisállatokról. Nincs ezzel baj. Legalább jót tesz, ha örökbe fogad.
2021. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert szereti az állatokat esetleg?

Gondolom te sem tervezel családot alapítani, mert mi van, ha meghalsz

2021. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt valaki elarulhatná, mi lepintoznivaló volt a négyes válaszomon... Na, mindegy...
2021. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké ha magányos, de olyan állat hogy fiatal kutya, macska akik vélhetően túl fogják élni, sztem felelőtlenség magunkhoz venni, mi lesz az ő sorsuk ha nem kellenek senkinek?
2021. júl. 26. 07:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert szeretethiánya van. Nem a macskák jólétéért. Sajnos.

Nagyon kevés kivétel van, én egyet ismertem, a Nagymamámat.

2021. aug. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!