Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedülállóak! Ti, hogy...

Egyedülállóak! Ti, hogy élitek túl a decembert?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 07:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Munkával. Az éltetett eddig is. Mikor is?
2021. dec. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

A saját ügyeim vitelével vagyok elfoglalva.


Magányosnak semmiképpen nem érzem magam, mert vannak körülöttem ellenkező nemű ismerősök, barátok.

2021. dec. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy az előző 11 hónapot. Egyéb idióta kérdés?
2021. dec. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Nehezen... És sajnos egyre rosszabb. Ez már a 11.évem magányban. Amúgy is magányos vagyok, depressziós, testképzavaros. Nem járok sehová, barátaim sincsenek. Messengeren szoktam beszélgetni pár emberrel. Úgy vagyok vele, még pár évet megpróbálok kihúzni így, aztán véget vetek ennek a szörnyű életnek. Néha egész jól elvagyok, lekötöm magam a hobbimmal. De pl a karácsony, Valentin az borzalmas.
2021. dec. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanúgy mint minden más hónapot.
2021. dec. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Munkával, és nagyon fázva.
2021. dec. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Remekül.

El tudom foglalni magam.

2021. dec. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Hát elvagyok... Én 5 éve vagyok teljesen magányos, most ráadásul az egészségem is megroggyant. Nekem a szülinapom is decemberben van, így duplán érzem az elhagyatottságot. De mindegy, dolgozom, szépítgetem az otthonom, olvasok, ilyesmi... Elmúlik ez is.
2021. dec. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Új projektel a karácsony amugy is egy vicc meg már mindenki utálja.Meg nyugnek érzi főleg a karácsonyi vacsorákat meg a kötelezö ajándékokat.Erre még jönn a covid hiszti is.Mindig ki nézek az ablakon és nézem vajon a társadalom egyszer összeszedi magát végre.Vagy most már száj záral élik le az életüket meg oltásal.Arra gondolok mi lesz a kövi hülyeség amit rá eröltetnek erre a gyenge társadalomra ami nem áll ki magáért csoda ha valaki nem akkar ennek a részese lenni.
2021. dec. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Noren1989 ***** válasza:
85%
Én egy sajàt projekttel foglalkozom épp, és elég jól leköt 🤫
2021. dec. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!