Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert flegmazik velem a...

Miert flegmazik velem a kicsit idosebb no a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Diakmunkas vagyok egy irodaban, van egy no aki amugy nem is lehet olyan idos kb 35-40 eves lehet, eleg jo pozicioban van, es egyebkent szep no. Lattam mar, hogy massal tok kedves, de velem olyan flegma, mindig mosolygok koszonok neki meg a neven szolitom o meg annyira flegman reagal ram... 21L
2021. dec. 7. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Lehet hogy nem vagy neki szimpatikus. De igazából diákmelósokat,tanulómunkásokat általában amúgy sem nézik semmibe szinte (magamról tudom..) lehet más oka is, vannak akiknek jó pofizni kell, esetleg egy jobb pozícióért és nyilván mivel csak egy diák munkás vagy így feléd nem kell nyalizni vagy bármi.
2021. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
A nők mindig veszekednek, vitatkoznak a munkahelyen.
2021. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem vagy neki szimpi. Én is azt hiszem, hogy néhány emberrel tök kedves vagyok, aztán megkaptam, hogy nem. Nem veszem észre, hiába próbálok mosolyogni meg udvarias lenni, gondolom a pofámra van írva amit gondolok...
2021. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Lehet szart sem èr a munkád, mint a diákok 90%-ának.
2021. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg őt.
2021. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Baxxal le neki egy pofont vagy üsd ki ököllel

Ennyi

2021. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Ki akar hívni egy mezítlábas kick-box meccsre.
2021. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!